Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Ile kosztuje ukryta kamera?

Posted by      07/16/2019 09:09:36    Comments 0
Ile kosztuje ukryta kamera?

Montowanie ukrytych kamer staje się coraz bardziej popularne. Można je montować w dowolnych miejscach, tak by osoby obserwowane nie były niczego świadome. Kamerki mogą nam pomóc w wielu rzeczach, więc montuje się je w domach, firmach, miejscach publicznych. Zanim jednak zdecydujesz się na zakupienie takiego urządzenia warto wiedzieć ile kosztuje ukryta kamera. Czas się tego dowiedzieć.

Ile kosztuje ukryta kamera – jakie są twoje potrzeby?

Zanim zdecydujesz się na zakupienie tego urządzenia, oraz zanim sprawdzisz ile kosztuje ukryta kamera, warto dowiedzieć się jaka kamera jest ci potrzebna. Na początek więc określ swoje potrzeby. To gdzie chcesz zamontować kamerę ma duże znaczenie. Ważne jest również to ile kamer chcesz zamontować. To na jaki zestaw urządzeń monitorujących obraz wybierzesz będzie miało wpływ na to jakie koszty poniesiesz.

Ile kosztuje ukryta kamera – cena równa się jakości

Niestety jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje ukryta kamera, to musisz liczyć się z tym, że w tym przypadku najczęściej cena równa się jakości. Możesz znaleźć kamerki, które nie przekraczają ceny stu złotych, jednak musisz się liczyć z tym, że mogą mieć one niską jakość obrazu, mały kąt widzenia i wiele innych mankamentów, które sprawią, że monitorowane obszary nie będą tak dobrze widoczne. Ważne jest również to, czy chcesz, by kamera nagrywała również dźwięk. Jeśli tak to ukryta kamera powinna mieć również mikrofon, a to równa się z dodatkową opłatą. Kamerki bez możliwości nagrywania dźwięku są zazwyczaj tańsze od tych, które posiadają tę funkcję. Pamiętaj również, że musisz określić, to w jakim miejscu zamontowana będzie ukryta kamera. Jeśli ma ona być zamontowana na zewnątrz, to warto wybrać urządzenie, które jest zabezpieczone szczelniejszą obudową. Dzięki temu deszcz, czy pył nie uszkodzą kamery i nie zepsują jej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że ta dodatkowa ochrona może się równać wyższej cenie.

Do meritum - ceny kamer szpiegowskich.

Ceny kamer szpiegowskich generalnie rzecz ujmując zamykają się w przedziale do kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Nie ma się jednak czego obawiać. Dobrej jakości kamerę o parametrach na tyle dobrych aby spełniała cele do których została stworzona można kupić już za kilkaset złotych. Nieco droższe (o około 100-200 zł) będą kamery z funkcją przesyłania obrazu na żywo do telefonu komórkowego lub komputera - czyli kamery szpiegowskie Wi-Fi. Cenę mogą podnieść dodatkowe funkcje takie jak detekcja ruchu, nagrywanie w podczerwieni w trybie nocnym czy też możliwość długotrwałej pracy bez zasilania. Należy również wziąć pod uwagę, że niektórzy sprzedawcy zawyżają ceny kamer szpiegowskich licząc na niewiedzę ludzi w tym temacie. Zawsze przed zakupem kamery najlepiej skontaktować się ze sprzedającym i zapytać go o najlepsze rozwiązania. Może się okazać, że w jakiejś sytuacji nie będzie potrzeby inwestowania w droższy sprzęt bo bez problemu można będzie poprzestać na wyborze tańszego. Zachęcamy w tym miejscu do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy są zawsze gotowi do odpowiedzi na pytania i pomocy w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania.

Czytaj także:

Kamera szyta na miarę

Najlepsze mini kamery ukryte w pendrive

Leave a Reply