Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Elegancki Długopis FULL-HD DV7

Elegancki Długopis FULL-HD DV7

249,00 zł

Dyskretny obiektyw w wysokiej jakości FULL HD, Łatwa obsługa oraz długi czas pracy, sprawdź już dziś.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Długopisy szpiegowskie

Długopisy szpiegowskie to niezawodny gadżet umożliwiający rejestrowanie obrazu i dźwięku w wielu sytuacjach prywatnych i zawodowych. Najlepiej sprawdza się w trakcie spotkań biznesowych. Specjalistyczna konstrukcja urządzenia gwarantuje dyskrecję i nie wzbudza podejrzeń osób trzecich. Nasze długopisy szpiegowskie w wyglądzie nie różnią niczym od tradycyjnych artykułów piśmiennych. Ponadto umiejscowienie kamery powyżej skuwki pozwala na nagrywanie z pozycji długopisu umieszczonego w kieszeni marynarki.

Długopis szpiegowski na każdą kieszeń

Gospy.pl oferuje mini kamery w długopisie najwyższej jakości mogące zarejestrować do 70 minut obrazu z dźwiękiem w rozdzielczości full-HD. Długopisy szpiegowski jak i zegarek szpiegowski sprawdzą się doskonale podczas trudnych negocjacji i innych wymagających spotkań biznesowych.

Jeżeli zastanawiasz się jaki sprzęt szpiegowski możesz nosić przy sobie to zapoznaj się z kamerą wbudowaną w długopisie.  Długopis szpiegowski to sprzęt obecny w każdym domu i każdym biurze. Wyobraź sobie, że za pomocą tak niepozornego urządzenia możesz nagrać film wideo z dźwiękiem, który następnie przeniesiesz do swojego komputera lub telefonu. Długopis szpiegowski z kamerą praktycznie niczym nie odróżnia się od standardowego sprzętu użytkowanego przez nas codziennie. Kamera znajduje się w górnej części długopisu obok skuwki. Szpiegowskie długopisy składają się z dwóch części - w jednej znajduje się wkład piszący, a w drugiej kamera z gniazdem USB służącym do ładowania baterii i przenoszenia danych do komputera.

Długopisy z kamerą lub dyktafonem

Możesz spotkać się z dwoma rodzajami długopisów szpiegowskich - pierwszy z nich to długopis z dyktafonem, bez kamery - nagrywa tylko dźwięk, pracuje jak ukryty dyktafon. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk a długopis szpiegowski z dyktafonem zarejestruje dźwięki otoczenia i zapisze je na miniaturowej  karcie pamięci (micro SD). Możesz trzymać go np. w kieszeni koszuli podczas ważnego spotkania. Drugi rodzaj to długopis szpiegowski z kamerą - tu spotkasz różne modele nagrywające z różną rozdzielczością od 640x480px aż po jakość full HD 1920x1080px. Aktualnie niektóre długopisy z kamerą posiadają również możliwość przesyłania wideo w czasie rzeczywistym poprzez wifi do telefonu komórkowego lub komputera. Niegdyś potrafił to robić długopis z kamerą bluetooth ale został wyparty przez technologię Wi-Fi ze względu na możliwość przesyłania wideo znacznie wyższej jakości. Standardowy czas pracy na akumulatorze jaki zapewnia długopis z ukrytą kamerą to około 70 minut.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą długopisów z kamerą.

 

Przeczytaj: 

Podsłuchy w miejscu pracy — długopis w służbie szefa

5 sygnałów świadczących o tym, że jesteśmy szpiegowani

Zdrada w łóżku – jak sprawdzić partnera?

Długopisy szpiegowskie z kamerą i dyktafonem -  3 produkty | Gospy.pl