Pendrive z kamerą VIP-1280

Pendrive z kamerą VIP-1280

169,00 zł

Mini kamera szpiegowska. Możliwość pracy na stałym zasilaniu. Mikrorozmiary.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Breloki szpiegowskie

Niepozorny brelok szpiegowski

Mini kamera szpiegowska w breloku nie przykuwa uwagi i jest wyjątkowo dyskretna. Można ją zabrać ją ze sobą wszędzie, a pozostawiona na biurku, szafce czy blacie nie zwróci niczyjej uwagi. W ten sposób bezpiecznie i łatwo zarejestrujemy potrzebny nam dźwięk i obraz, także w sytuacji braku oświetlenia. Kamery w breloku posiadają bowiem tryb nocny. Do tego te szpiegowskie gadżety są wyjątkowo proste w obsłudze, umożliwiają rejestrację aż 70 minut obrazu z dźwiękiem w rozdzielczości Full-HD. Część modeli została wyposażona w detektor ruchu i funkcję dyktafonu. Sprawdzą się doskonale zarówno w pracy, jak i w domu. Z nimi w dyskretny sposób zapewnimy sobie bezpieczeństwo i pewność w każdej sytuacji.

Breloki szpiegowskie z kamerą

W tej kategorii prezentujemy Państwu miniaturowe breloki szpiegowskie pozwalające na dyskretną rejestrację wideo dzięki ukrytej kamerze.  Niektóre z nich zostały zaprojektowane tak, aby do złudzenia przypominały klucze do auta lub pilot do otwierania bramy garażowej. Minikamera szpiegowska w formie breloka czy zegarka naręcznego to doskonałe rozwiązanie na zapisanie przebiegu ważnego spotkania, negocjacji lub innego ważnego wydarzenia. Brelok szpiegowski możesz z łatwością przypiąć do pęku kluczy, paska spodni czy torebki. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie, a pozostawiony na biurku, szafce czy blacie nie zwróci niczyjej uwagi.

Nagrane wideo zapisze się na miniaturowej karcie pamięci ukrytej wewnątrz. Brelok z kamerą szpiegowską zazwyczaj posiada jeden przycisk do obsługi wszystkich funkcji. Pozostałe przyciski są tylko “maskowaniem” służącym zwiększeniu efektu realistycznego wyglądu. Przeniesienie nagrania do komputera odbywa się za pomocą dołączonego kabla USB. Do odtworzenia nagrania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych programów. Breloki szpiegowskie z kamerą potrafią pracować na wbudowanym akumulatorze od 1 do 2 godzin. Po tym czasie trzeba naładować akumulator (2-3h) i brelok z kamerą jest gotowy do ponownego użycia.

Breloki szpiegowskie z kamerą - 3 produkty | Gospy.pl