Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Dyktafony ukryte

Ukryty dyktafon USB, dyktafon w długopisie

Mały dyktafon przez lata był marzeniem tych, którzy próbowali go skutecznie ukryć. Jako małe uważane były dyktafony, które mieściły się w dłoni. Teraz mały dyktafon może mieć rozmiar pinezki, a spełnia swoją rolę naprawdę dobrze. Współcześnie producenci projektują je tak, aby nikt się nie zorientował, że mamy ukryty dyktafon. Możemy nabyć np. długopis z dyktafonem, a nawet dyktafon brelok lub okulary detektywistyczne z dyktafonem Są to w pełni profesjonalne urządzenia, które nagrywają wysokiej jakości dźwięk. Dyktafon ukryty w mini pendrive możemy mieć w kieszeni lub torebce, a on i tak wykona swoją pracę. Sprawdź dyktafony ukryte dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Dyktafon ukryty szpiegowski – dyskretny i niebudzący podejrzeń

Najmniejszy na rynku profesjonalny dyktafon szpiegowski z detekcją głosu jest niewiele większy od pięciozłotówki. Ten dyktafon usb przesyła dane na inne urządzenie, a jego uruchomienie nie zajmuje więcej niż trzy sekundy. Dyskretny dyktafon nie przysparza nam stresu, że zostaniemy zdemaskowani podczas nagrywania. Popularnością cieszy się zwłaszcza mini dyktafon w długopisie, którego nie musimy ukrywać, bo nie budzi podejrzeń. Podobnie jest w przypadku mini dyktafonu breloka, który na pierwszy rzut oka pełni funkcję dekoracyjną. Miłośnicy praktycznych rozwiązań mogą też zdecydować się na dyktafon w pendrive.