Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z Podsłuchem na żywo (Hermetyczny)

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z...

549,00 zł

GPS nowej generacji 4G z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja PL na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa, długi czas pracy.

Lokalizator GPS MV790 do Motoru, Samochodu z odcięciem paliwa + Funkcja Podsłuchu (Mikrofon zewnętrzny)

Lokalizator GPS MV790 do Motoru, Samochodu z...

174,99 zł

GPS podłączany pod stałe zasilanie do pojazdu z mikrofonem zewnętrznym na przewodzie. Darmowa aplikacja PL na iOS oraz Android, prosta instalacja lokalizatora i łatwa obsługa.

Lokalizator GPS ML920G 4G z Podsłuchem na żywo (Długi czas Pracy)

Lokalizator GPS ML920G 4G z Podsłuchem na żywo...

699,00 zł

GPS nowej generacji 4G o bardzo długim czasie pracy z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja PL na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa z silnym magnesem neodymowym.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zasilane na stałe

Lokalizatory GPS i GSM zasilane na stałe cechują się bardzo długim czasem pracy nawet do 50 dni. Ponadto są dyskretne, bardzo precyzyjne, pokazują lokalizację z dokładnością do 2-3 metrów. Z ich pomocą z powodzeniem można śledzić ludzi, pojazdy oraz ważne dokumenty lub przesyłki. Urządzenia wyposażone są w magnes neodymowy, który bez problemu przytwierdzimy do auta lub innego pojazdu w kilka sekund. Dodatkowe zabezpieczenie przed działaniem czynników atmosferycznych pozwala wykorzystać lokalizator w każdych warunkach. Oferowany przez nas sprzęt posiada również dodatkowe funkcje takie jak czujnik ruchu, wstrząsu, prędkości oraz zdefiniowane geosfery. Lokalizator GPS można w łatwy sposób monitorować z każdego miejsca na ziemi za pomocą telefonu lub strony www. Sprawdź lokalizatory dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Lokalizatory ze stałym zasilaniem

Zasilanie lokalizatorów GPS jest często poruszaną kwestią. Wielu użytkowników nie chce co kilka lub kilkanaście dni demontować lokalizatora i ładować baterii. Rozwiązaniem jest podłączenie lokalizatora do stałego zasilania. Do prawidłowej pracy potrzebne jest napięcie 5V lub 12V w przypadku niektórych modeli lokalizatorów. Przeważnie lokalizatory GPS do samochodu mają możliwość zasilania z 12V, a jeżeli są zasilane z 5V to wystarczy mała przejściówka z 12V na 5V (np ładowarka samochodowa USB). Lokalizatory ze stałym zasilaniem mogą pracować non-stop i nie istnieje ryzyko wyczerpania akumulatora w najmniej pożądanym momencie. Miniaturowe lokalizatory szpiegowskie zużywają prąd w różnym stopniu, który zależy głównie od tego jak silny jest w danym miejscu sygnał GPS, sygnał GSM oraz z jaką częstotliwością lokalizator przesyła dane o położeniu.

Nadajnik GPS ze złączem OBD II

W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne i funkcjonalne lokalizatory GPS zasilane na stałe, a także akcesoria do nich. W przypadku lokalizatorów samochodowych najczęściej są one ukrywane wewnątrz komory silnika lub pod tapicerką w bagażniku auta, w tunelu przednim. Do zasilania wykorzystuje sie prąd z instalacji elektrycznej samochodu (12V). Jednocześnie należy podkreślić, że lokalizator GPS zużywa na tyle mało prądu, że nawet w przypadku długotrwałej przerwy w użytkowaniu auta nie istnieje ryzyko rozładowania akumulatora prze lokalizator GPS  (zawsze jednak zależy to oczywiście od stanu akumulatora). Zasilenie na stałe pozwala na uniknięcie demontowania lokalizatora na czas ładowania. Należy jednak pamiętać, że zamontowany w powyżej opisany sposób lokalizator nie będzie zbyt mobilny. Jeżeli nastąpi potrzeba przeniesienia go do innego auta - trzeba będzie odpinać go od instalacji. W takich przypadkach lepiej sprawdzą się lokalizatory GPS z akumulatorem, który może wystarczać nawet na 50 dni śledzenia bez ładowania. Jeżeli nie jesteś pewny jaki lokalizator GPS wybrać - skontaktuj się z nami - pomożemy Ci w wyborze sprzętu najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb.


Lokalizatory zasilane na stałe - 11 produktów | Gospy.pl