Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Długopis z dyktafonem V10 2W1

Długopis z dyktafonem V10 2W1

249,00 zł

Długopis szpiegowski z dyktafonem. Wbudowana 32GB pamięci, Długi czas pracy do ok.17 godzin na akumulatorze, odsłuch przez słuchawki i komputer.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Rejestratory AUDIO

Rejestrator audio – nie tylko dla zawodowców

Dźwięk możemy nagrać na wiele sposobów, wykorzystując do tego profesjonalne akcesoria szpiegowskie. Rejestrator audio przydatny jest w różnych, czasem nieprzewidzianych sytuacjach. Kiedyś był to sprzęt dla zawodowych szpiegów, obecnie jest powszechnie dostępny. Co to jest rejestrator dźwięku? To niewielkich rozmiarów akcesorium do nagrywania z mikrofonem, które wychwytuje dźwięk i go nagrywa, a także pozwala go odsłuchać. Nowoczesne modele mają też funkcję przesyłania zarejestrowanego materiału do komputera. Mimo że niemal każdy smartfon ma opcję nagrywania, to nie dla każdego jakość nagranego przez niego dźwięku jest zadowalająca.

Nagrywarka głosu z dużym wyborem funkcji

Profesjonalny rejestrator dźwięku - audio pozwala uzyskać nagranie wysokiej jakości – bez szumów i innych zakłóceń. Przydatny jest nie tylko w pracy detektywa, ale także dziennikarza czy blogera. Cyfrowa nagrywarka głosu - dyktafon może mieć różne warte uwagi funkcje, które ułatwiają pracę z tym urządzeniem i dają konkretne korzyści. Chociaż zazwyczaj jest to bardzo mały sprzęt, który można łatwo ukryć – chociażby w kieszeni, to jego konstrukcja może być złożona. Niektóre rejestratory mają dwa mikrofony, dzięki czemu nagrywają dźwięk dokładniej, a kompresor pozwala go wyrównać, dzięki czemu więcej treści można nagrać na karcie pamięci. Do rejestratorów audio warto rozważyć również zakup odpowiedniej ładowarkiSprawdź rejestratory audio dostępne w naszej ofercie, takie jak: