Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Lokalizator GPS MV790 do Motoru, Samochodu z odcięciem paliwa + Funkcja Podsłuchu (Mikrofon zewnętrzny)

Lokalizator GPS MV790 do Motoru, Samochodu z...

174,99 zł

GPS podłączany pod stałe zasilanie do pojazdu z mikrofonem zewnętrznym na przewodzie. Darmowa aplikacja PL na iOS oraz Android, prosta instalacja lokalizatora i łatwa obsługa.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Miniaturowe

Jeśli potrzebujesz lokalizatora GPS w miniaturowym rozmiarze, to bardzo dobrze trafiłeś. Gospy.pl oferuje urządzenia w wielkości mniejszej nawet od pudełka zapałek. Taki sprzęt pozostanie niedostrzeżony dla osób trzecich oraz zmieści się w każdy zakamarek. Z powodzeniem można go przytwierdzić do auta czy innego pojazdu (dzięki magnesowi neodymowemu), zmieści się także do torebki, kieszeni, a nawet koperty. Zasilanie stałe lub akumulatorowe pozwala na wysoką wszechstronność. Oferowane przez nas urządzenia są proste w obsłudze i instalacji, nie wymagają specjalistycznej wiedzy, a do tego cechują się szeroką gamą funkcji, wysoką jakością wykonania oraz szeroko dostępnymi akcesoriami. Nasze lokalizatory są bardzo dokładne, podają lokalizację z precyzją do 2-3 metrów, ponadto same informują nas o zmianie swojego położenia za pomocą maila lub SMS-a. Sami możemy je monitorować z dowolnego miejsca, wykorzystując dostęp do Internetu lub własny telefon.

Mini lokalizatory GSM i GPS

Oferowane przez nas urządzenia są proste w obsłudze, nie wymagają specjalistycznej wiedzy, a do tego cechują się szeroką gamą funkcji i wysoką jakością wykonania. Nasze lokalizatory są bardzo dokładne, podają lokalizację z precyzją do 2-3 metrów, ponadto same informują nas o zmianie swojego położenia za pomocą maila lub SMS-a. Możesz je monitorować z dowolnego miejsca, wykorzystując komputer lub telefon komórkowy. Kieszonkowy lokalizator GPS idealnie nadaje się do śledzenia osób starszych lub dzieci w celu zapewnienia im bezpieczeństwa.

Lokalizator GPS nie tylko do szpiegowania

Miniaturowe lokalizatory GPS to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących. Dzięki niemu Twoi bliscy będą zawsze wiedzieli, czy znajdujesz się w bezpiecznym miejscu, a w przypadku jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia losowego będzie możliwe natychmiastowe odnalezienie Twojej pozycji w celu zorganizowania akcji ratunkowej. Dodatkowo lokalizator GPS może zapamiętywać historię przemieszczania się nawet przez kilka miesięcy. Pozwala to na późniejszą analizę trasy. Lokalizatory GPS stają się z roku na rok coraz mniejsze. Dzisiaj można spotkać już lokalizatory tak małe, że mogą posłużyć nawet do przypięcia ich np. do obroży Twojego psa, dzięki czemu będziesz mógł odnaleźć swojego pupila gdyby przypadkiem zaginął. Sprawdź lokalizatory GPS dostępne w naszej ofercie, takie jak:
Miniaturowe lokalizatory - 12 produktów | Gospy.pl