NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Sam zainstaluj

Monitoring domu i okolicy

Gospy.pl oferuje Państwu szeroki wybór mini kamer do samodzielnej instalacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu sami w łatwy i szybki sposób podłączycie kamerę wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Przedmiot, w którym ją umieścicie, wymaga jedynie odpowiedniego otworu na obiektyw, by kamera swobodnie rejestrowała obraz. W ofercie posiadamy różnorodne modele posiadające zróżnicowane funkcje. Wybór odpowiedniej kamery zależy od Państwa oczekiwań i potrzeb. Nasze urządzenia są funkcjonale, bezpieczne, dyskretne i proste w obsłudze. Część z nich posiada detektor ruchu oraz tryb nocny umożliwiający nagrywanie obrazu w ciemności. Na Państwa życzenie, możemy również zainstalować za Was kamerę w wybranym przez Was przedmiocie, jak chociażby budzik. To rozwiązanie gwarantuje stworzenie spersonalizowanego urządzenia, które sprosta indywidualnym oczekiwaniom.

Minikamery do samodzielnej instalacji

Szukasz zamaskowanego sprzętu, który samodzielnie mógłbyś ukryć w dowolnym miejscu? To kategoria w sam raz dla Ciebie! Nasz sklep internetowy proponuje szeroki asortyment mini kamer do samodzielnej instalacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, sam w łatwy i szybki sposób podłączysz kamerę wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Przedmiot, w którym ją umieścisz, wymaga jedynie odpowiedniego otworu na obiektyw, by urządzenie swobodnie rejestrowało obraz. W ofercie posiadamy różnorodne modele posiadające zróżnicowane funkcje. Wybór odpowiedniej kamery do samodzielnej instalacji zależy od indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Nasze urządzenia są funkcjonalne, bezpieczne, dyskretne i proste w obsłudze. Część z nich posiada detektor ruchu oraz tryb nocny umożliwiający nagrywanie obrazu w ciemności. Na życzenie klienta , istnieje również możliwość  zainstalowania kamery w wybranym przez niego przedmiocie. To rozwiązanie gwarantuje stworzenie spersonalizowanego urządzenia, które sprosta Twoim wymaganiom.

Jeżeli planujesz zainstalować mikrokamerę samodzielnie musisz przewidzieć kilka istotnych rzeczy. Po pierwsze zastanów się jak długo kamera ma pracować. Jeżeli chciałbyś, żeby nagrywała przez kilka, kilkanaście godzin lub nawet kilkanaście dni powinieneś przewidzieć zasilenie kamery ze stałego źródła zasilania za pomocą przewodu USB podłączonego do ładowarki sieciowej. Możesz również wykorzystać power-bank. Drugi element to zapewnienie odpowiedniej pojemności karty pamięci. Istnieją miniaturowe kamery i fotopułapki, które na karcie 32GB mogą pomieścić tylko kilka godzin nagrania. Najlepiej gdybyś przez zakupem skonsultował się z nami - podpowiemy, którą kamerę będzie najlepiej wybrać w Twoim przypadku. Trzeba przewidzieć także, czy kamera ma pracować w warunkach słabego oświetlenia lub wręcz całkowitej ciemności. W takim wypadku aby obraz był wyraźny powinieneś wybrać kamerę z diodami podczerwonymi. Nowoczesne diody podczerwone nie emitują żadnego świata i są kompletnie niewidoczne dla ludzkiego oka. Obraz z takiej kamery będzie w odcieniach szarości.

Wideo może być zapisane na karcie pamięci lub też bezpośrednio przesyłane i zapisywane w Twoim telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze.

Akcesoria i minikamery do samodzielnej instalacji | Gospy.pl