Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Długopis z dyktafonem V10 2W1

Długopis z dyktafonem V10 2W1

249,00 zł

Długopis szpiegowski z dyktafonem. Wbudowana 32GB pamięci, Długi czas pracy do ok.17 godzin na akumulatorze, odsłuch przez słuchawki i komputer.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Dyktafony cyfrowe

Dyktafon cyfrowy noś zawsze przy sobie

Dyktafon cyfrowy to sprzęt, który warto mieć przy sobie nawet wtedy, gdy uważamy, że nam się nie przyda. Dyktafony do nagrywania rozmów i innych dźwięków mogą przybierać niestandardowe formy. Na rynku dostępne są między innymi dyktafony i podsłuchy w kształcie pendrive'a, zapalniczki czy długopisu. Im mniejszy, tym chętniej wykorzystywany w ukryciu, np. jako dyktafon do nagrywania wykładów. Nie kierujmy się tym, ile kosztuje dyktafon, jeśli posiada on funkcje, które faktycznie będą nam przydane, na przykład funkcję detekcji dźwięku, czyli nie nagrywania momentów ciszy, dzięki czemu nie tracimy czasu przy późniejszym odsłuchiwaniu nagrania. Sprawdź dyktafony cyfrowe dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Dyktafon do nagrywania łatwy w obsłudze

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „dyktafony olx” możemy natrafić na wiele stosunkowo tanich, używanych modeli, ale nigdy nie mamy pewności, czy są one w 100% sprawne. Nasze dyktafony do nagrywania często są niewiele droższe, a dają taką pewność. Są w stanie pracować nawet kilkaset godzin na jednym ładowaniu, jednocześnie nagrywając dźwięk najwyższej jakości w formacie, który bez problemu można odtworzyć na komputerze. Nasze dyktafony cyfrowe są także bardzo łatwe w obsłudze – wystarczy jeden ruch, aby sprzęt zaczął działać, dzięki czemu możemy szybko zareagować, gdy sytuacja tego wymaga.