Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Dyktafony

Sklep szpiegowski Gospy.pl oferuje szeroki asortyment dyktafonów. Nasze profesjonalne dyktafony cechują się wysoką jakością i czułością, dzięki czemu rejestrują nawet najcichszy szept, a sporządzone przez nie nagrania charakteryzują się doskonałą jakością. Oferowany sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu poradzi sobie z nim nawet amator. Ponadto najlepsze dyktafony cyfrowe umożliwiają do 6 dni nagrywania, a do tego są wyposażone w pamięć do 16 GB. 

Dyktafon w długopisie i pendrivie

W ofercie znajdują się urządzenia zakamuflowane, a także zwykłe dyktafony używane np. w pracy dziennikarskiej. Te ukryte są wbudowane w przedmioty codziennego użytku np. długopis czy pendrive lub umożliwiają samodzielną instalację wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Ponadto Gospy.pl oferuje profesjonalną instalację wybranego dyktafonu w przedmiotach wybranych przez klientów. Sprawdź dyktafony dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Dyktafony szpiegowskie

Zależy Ci na dyskretnym nagraniu ważnej rozmowy? Na zajęciach wykładowca zbyt szybko i chaotycznie przekazuje informacje? Rozwiązaniem są dyktafony szpiegowskie. Zaopatrz się w jeden z naszych sprzętów i nie martw się, że cokolwiek przeoczyłeś. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne dyktafony w kilku postaciach. Oferujemy zakamuflowane dyktafony - ukryte m.in w długopisach czy pendrive’ach jak również mini dyktafony - które dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu ukryjesz je w kieszeni spodni  i zabierzesz ze sobą. W naszym asortymencie znajdziesz również klasyczne dyktafony cyfrowe , które mogą być pomocne przy nagrywaniu przeprowadzanego wywiadu lub innej ważnej rozmowy.

Małe dyktafony podsłuchowe zostały stworzone do tego, aby używać je w sytuacjach kiedy nie możesz wykorzystać standardowego dyktafonu cyfrowego lub telefonu komórkowego. Miniaturowe rozmiary oraz niewielka waga pozwalają na ukrycie dyktafonu w dogodnym dla Ciebie miejscu bez zwracania uwagi osób trzecich. Niektóre modele zostały specjalnie zabezpieczone hasłem przed odczytaniem przez niepowołane osoby. Inny rodzaj zabezpieczenia przez niechcianym odczytem to specjalne kable, bez których odczyt danych nie jest możliwy. Dyktafony podsłuchowe mają postać pendrive, długopisu lub kostki o wymiarach spłaszczonego pudełka zapałek. W zależności od modelu dyktafony szpiegowskie mogą pracować od kilku godzin do kilkunastu dni bez ładowania - na wbudowanym akumulatorze. Niektóre modele mają możliwość pracy pod stałym zasilaniem z gniazda USB lub ładowarki sieciowej. Część dyktafonów szpiegowskich jest również wyposażona w system wykrywania dźwięku VOX - dyktafon nie nagrywa ciszy, aktywuje się sam kiedy wykryje dźwięk. To pozwala na zarejestrowanie tylko ważnych momentów.

Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zadzwoń do nas lub napisz - nasi eksperci są gotowi żeby udzielić Ci pomocy.

Dyktafony szpiegowskie - 29 produktów | Gospy.pl