Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Zegar kamera Budzik szpiegowski WIFI NX-70

Zegar szpiegowski WIFI NX-70

339,00 zł

Podgląd Online Wi-Fi. Szeroki kąt widzenia 140st. Tryb nocny Night Vision, zapis na kartę SD

Zegar Budzik Szpiegowski WIFI FULL HD IPO 06

Zegarko Budzik Zoya IP06 WIFI

649,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Zegar Budzik Kamera WI-FI Zoya S9 Tryb Nocny (Podgląd Online)

Zegar Budzik Kamera WI-FI Zoya S9 Tryb Nocny...

549,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny (Podgląd Online)

Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny...

699,00 zł

Dyskretny  głośnik BT z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, ukrytemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Powerbank Kamera WI-FI IP32 z trybem nocnym IR (Podgląd Online)

Powerbank Kamera WI-FI IP32 z trybem nocnym IR...

725,00 zł

Dyskretny powerbank z ukrytą kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zegary i budziki szpiegowskie

Kamera w zegarku biurkowym

Profesjonalne mini kamery szpiegowskie w zegarku lub budziku sprawdzą się znakomicie wszędzie tam, gdzie sytuacja wymaga naszej kontroli, ale nie chcemy zwrócić niepotrzebnej uwagi osób trzecich. Tak pospolity przedmiot jak zegarek czy budzik nie budzi podejrzeń, stanowi neutralny element wystroju domu czy biura. Daje więc możliwość rejestracji obrazu, a w niektórych modelach także dźwięku zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Oferujemy Państwu szeroki wybór miniaturowych produktów, takich jak budziki szpiegowskie które z powodzeniem dostosujecie do swoich oczekiwań, możliwości finansowych, a także gustów estetycznych. Nasze zegary szpiegowskie posiadają tryb nocny, który umożliwia nagrywanie w ciemności. Cechują się również szerokim kątem rejestrowania obrazu oraz zostały wyposażone w detektor ruchu. Część kamer, w które są wyposażone budziki szpiegowskie ma również możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości HD.

Przeczytaj:

Małe kamery szpiegowskie

Jak kontrolować opiekunkę do dziecka

Zegarki naścienne i budziki szpiegowskie z mini kamerą | Gospy.pl