Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Okulary z kamerą  V15 FULL HD

Okulary z kamerą G3000 FULL HD

699,00 zł

Dyskretnie ukryta kamera na środku pod szklistą powierzchnią, łatwa obsługa 1 przyciskiem, płynny obraz wideo. 

Okulary z kamerą V11

Okulary z kamerą V11 VGA

189,00 zł

Kamera boczna. Obsługa kart do 32GB. Akumulator - 70 min wideo z dźwiękiem. Slot kart w uchwycie.

Okulary szpiegowskie GO-2 FULL HD

Okulary szpiegowskie GO-2 FULL HD

549,80 zł

Kamera ukryta w okularach FULL HD, 16GB pamięci. Wystarczy dotknąć by rozpocząć rejestrację, Dyskrecja. Sprawdź!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Okulary szpiegowskie

Szukasz sprawdzonego i bezpiecznego sposobu na monitorowanie przestrzeni wokół ciebie? Mini kamera w okularach będzie idealnym rozwiązaniem. Szeroki wybór modeli sprawi, że każdy znajdzie wersję dla siebie, a wielość funkcji spełni nawet najbardziej wygórowane potrzeby. Okulary z kamerą umożliwiają rejestrację dźwięku i obrazu, nawet w wysokiej rozdzielczości ful HD. Do tego niektóre z modeli dają możliwość podglądu na żywo za pomocą wi-fi. Oferowane przez nas urządzenia są sprawdzone przez ekspertów, bezpieczne i dyskretne.

Dyskretna kamera szpiegowska 

Klasyczny wygląd okularów sprawia, że nikt z otoczenia nie będzie miał najmniejszych podejrzeń, co do prawdziwego przeznaczenia urządzenia. Okulary szpiegowskie jak i zegarki na rękę naręczne sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji. Możemy je wykorzystać w sytuacji biznesowej, szkole czy w domu. Ich prosta, intuicyjna obsługa gwarantuje 100% satysfakcji z użytkowania.

Okulary z minikamerą

Okulary szpiegowskie z kamerą umożliwiają rejestrację dźwięku i obrazu, w bardzo wysokiej rozdzielczości Full-HD, nieprzerwanie nawet przez 70 minut. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości szpiegowskie okulary z funkcją Wi-Fi pozwalającą na przesyłanie obrazu na żywo z dowolnego miejsca na świecie. Obsługa okularów szpiegowskich jest banalnie prosta - odbywa się za pomocą jednego przycisku funkcyjnego, dzięki czemu dyskretnie i sprawnie włączysz nagrywanie oraz skierujesz obiektyw w pożądane miejsce.

Zastanawiasz się czy zamaskowane okulary z mikrokamerą wzbudzą czyjeś podejrzenia? Bez obaw! Nasze okulary szpiegowskie wyglądają zupełnie jak te standardowe korekcyjne czy też przeciwsłoneczne, wykonane są z solidnych materiałów, a kamera ukryta w oprawkach jest niewidoczna dla osób trzecich. Dodatkowo, styl okularów jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego typu urody, istnieje również możliwość dopasowania do nich szkieł korekcyjnych w salonie optycznym.

Jeśli zależy Ci na w pełni dyskretnym nagraniu spotkania biznesowego, rozmowy “twarzą w twarz” lub ekstremalnej trasy rowerowej przy jednoczesnej ochronie oczu - nie zastanawiaj się i wybierz jedne z oferowanych przez nas okularów!

Przeczytaj:

Jak działa kamera na podczerwień

5 sygnałów świadczących o tym, że jesteśmy szpiegowani

Okulary szpiegowskie z kamerą Wi-FI - kamera w okularach  | Gospy.pl