Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL ( Praca do 6 msc )

Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL

1 399,00 zł

Otrzymuj zdjęcia z urządzenia na telefon MMS lub email, Jakość FULL HD, nawet do 6 miesięcy pracy na zastosowanych bateriach akumulatorówych.
Czujnik ruchu PIR, odporna na warunki atmosferyczne.

Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL ( Praca do 6 msc )

FOTOPUŁAPKA MMS 3.5CG FULL HD APLIKACJA MMS i...

1 249,99 zł

Otrzymuj zdjęcia z urządzenia na telefon MMS lub email, Jakość FULL HD, nawet do 10 miesięcy pracy na zastosowanych bateriach akumulatorowych.
Czujnik ruchu PIR, odporna na warunki atmosferyczne. kąt widzenia 100 stopni, aplikacja mobilna

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Fotopułapki z GSM

Fotopułapka z modułem GSM – nagraj i prześlij video

Jedyną akceptowalną pułapką na zwierzęta jest fotopułapka leśna, która nie robi krzywdy, a służy ich ochronie. Kamera leśna to urządzenie wyposażone w czujnik ruchu, który uruchamia się, gdy w jego pobliżu pojawia się lis, sarna, dzik czy inne dzikie zwierzę lub człowiek. Z tej możliwości obserwowania życia zwierząt korzystają przede wszystkim leśnicy. Fotopułapka z modułem GSM umożliwia wysyłanie SMS-ów, a także podłączenie głośników i nagranie dźwięku. Czujnik ruchu wysyłający SMS powiadamia służby leśne o tym, że w pobliżu pułapki ktoś się znajduje i dzięki temu mogą one w odpowiedni sposób zareagować. 

Fotopułapka GSM – dla bezpieczeństwa ludzi i mienia

Fotopułapka GSM nie musi filmować jedynie zwierząt, ale może też monitorować tereny, zastępując kamery przemysłowe. Jeżeli nie wiemy, jaka fotopułapka GSM będzie dla nas najlepsza, to poznajmy wszystkie jej rodzaje. Dostępne są między innymi z WiFi czy lokalizatorem GPS. Wszędzie tam, gdzie ważne jest bezpieczeństwo ludzi i mienia niezastąpiona będzie fotopułapka GSM. Cena tego urządzenia może być różna, w zależności od jego funkcji. Zanim zdecydujemy się na monitoring, zorientujmy się jak działa fotopułapka GSM, aby mieć pełne przekonanie, że jest to rozwiązanie, którego szukamy.