Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Brak produkty na stanie

Poinformujemy cię gdy produkt będzie dostępny

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zegarki na rękę

Zegarek szpiegowski to coś, o czym marzy każdy fan Jamesa Bonda. Gospy.pl umożliwia spełnienie tych marzeń, oferując szeroki wybór zegarków na rękę wyposażonych w kamerę z funkcją rejestracji obrazu wraz z dźwiękiem. Zegarki szpiegowskie cechują się eleganckim designem, a w ofercie znaleźć można zarówno modele męskie, jak i damskie.

Zegarek z minikamerą

Ponadto niektóre z urządzeń zostały wyposażone w tryb nocny, a nawet odtwarzacz MP3. Zegarki z minikamerą są bardzo proste w obsłudze, kamerę uruchamiamy jednym przyciskiem, a uzyskane dane zgramy do komputera za pomocą kabla USB. Z zewnątrz urządzenia wyglądają jak tradycyjne zegarki, co gwarantuje pełną dyskrecję i pewność, że mini kamery szpiegowskie nie dostrzeże osoba niepożądana. Idealny gadżet podczas spotkań biznesowych oraz prywatnych.

Zegarki szpiegowskie z kamerą

Marzysz aby choć na chwilę poczuć się jak James Bond? Trafiłeś w 10! W tej kategorii prezentujemy zegarki szpiegowskie z kamerą, które pozwolą Ci spełnić marzenia, przenieść się do świata fikcji i stać się zawodowym, tajnym agentem. Oferujemy bardzo szeroki wybór szpiegowskich zegarków, umożliwiających komfortowe nagranie ważnej rozmowy bądź spotkań biznesowego  z ukrycia. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno zegarki z dyktafonem - dyskretnie rejestrujące jedynie dźwięk jak również zegarki z mini kamerą - nagrywające wideo wysokiej jakości wraz z dźwiękiem. Ponadto niektóre z urządzeń zostały wyposażone w tryb nocny, a nawet odtwarzacz MP3. Obsługa zegarków szpiegowskich jest banalnie prosta - do uruchomienia nagrywania służy zaledwie jeden przycisk, a uzyskane dane bezproblemowo można przenieść na komputer za pomocą kabla USB.

Zegarki szpiegowskie z zewnątrz wyglądają jak tradycyjne zegarki na rękę, co gwarantuje pełną dyskrecję oraz swobodę nagrywania - idealnie ukryta kamera jest niewidoczna dla osób trzecich. Dostępne w naszym sklepie urządzenia cechują się wyjątkowo eleganckim designem, w ofercie znajdują się zarówno modele damskie jak i męskie - każdy znajdzie idealny model dla siebie.

 

Zegarki szpiegowskie - zegarki na rękę z kamerą | Gospy.pl