Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

PODSŁUCH GSM N9+

Podsłuch GSM N9+

249,00 zł

Miniaturowe urządzenie z podsłuchem GSM kart SIM. Podstawowa pluskwa GSM, nasłuch na żywo.

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Ukryte pluskwy GSM

Ukryte pluskwy GSM umożliwiają podsłuch w każdym miejscu, w którym zostaną umieszczone. Działają dzięki wykorzystaniu karty SIM dowolnego operatora, którą umieszcza się w urządzeniu. By uzyskać możliwość podsłuchu, wystarczy zadzwonić na numer tej karty, a sprzęt automatycznie rozpocznie pracę, umożliwiając nam usłyszenie dźwięku. Gospy.pl dysponuje szeroką ofertą ukrytych podsłuchów GSM. Sprawdź następujące pluskwy GSM dostępne w naszej ofercie:

Zakamuflowane podsłuchy GSM

Do wyboru mamy urządzenia zakamuflowane w myszce lub listwie zasilającej. Dysponujemy także pluskwami do samodzielnej instalacji, a na życzenie klienta możemy je zainstalować w dowolnie wybranym przez niego przedmiocie. Nasze urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania, precyzją, funkcjonalnością oraz pełną dyskrecją. Ich niewielkie rozmiary nie przykuwają niczyjej uwagi, bez problemu schowamy je wszędzie tam, gdzie podsłuch jest potrzebny. Sprawdzą się zarówno w miejscach publicznych, samochodzie, jak i w domowych warunkach.

Zamaskowane pluskwy GSM

Pluskwa GSM to ukryty mini podsłuch GSM wbudowany w urządzenia codziennego użytku. Podsłuch został zamaskowany tak, abyś nie musiał się już zastanawiać, gdzie możesz go schować. Gotowe rozwiązania w postaci listwy zasilającej z podsłuchem GSM, zegarka naręcznego, myszki komputerowej z podsłuchem GSM czy też kabla USB z podsłuchem GSM pozwalają na użycie podsłuchu w ciągu kilku sekund po rozpakowaniu przesyłki.

Do każdego urządzenia z zamaskowanym podsłuchem - pluskwą GSM będzie Ci potrzebna karta SIM dowolnego operatora. Po włożeniu karty SIM mini podsłuch aktywuje się automatycznie i jest gotowy do pracy po około 30 sekundach. Możesz od tej pory dzwonić na numer karty SIM umieszczonej wewnątrz i odczekać aż urządzenie automatycznie odbierze połączenie. Od tej pory możesz podsłuchiwać otoczenie przez swój telefon komórkowy.

Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, w domu, w samochodzie czy też w salach konferencyjnych. Są niezwykle dyskretne. Aby ujawnić podsłuch znajdujący się w listwie GSM czy też myszce komputerowej trzeba byłoby właściwie otworzyć te urządzenia, demontując śruby i obudowy. Z zewnątrz obecność podsłuchu jest kompletnie ukryta.

Jeżeli chciałbyś zainstalować podsłuch w wybranym przez Ciebie przedmiocie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ukryte pluskwy GSM - 7 produktów | Gospy.pl