Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Wykrywacz podsłuchów RF-750

Wykrywacz podsłuchów RF-750

549,00 zł

Zaawansowany wykrywacz podsłuchów aktywnych tj. pluskwy GPS, GPS, podsłuchu radiowe czy sprzętów Wi-Fi.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Wykrywacze

Sprawdzanie telefonów pod względem podsłuchów

Podejrzewasz, że możesz być podsłuchiwany lub nagrywany bez twojej wiedzy? Zaopatrz się w jeden z naszych nowoczesnych wykrywaczy, który wykryje każde urządzenie szpiegowskie, bez względu na to, czy jest to kamera, rejestrator dźwięku, podsłuch czy lokalizator GPS. Nasze wykrywacze cechują się szeroką funkcjonalnością, łatwością obsługi oraz dyskrecją. Ich niewielkie rozmiary pozwalają na użycie ich w każdych warunkach. Wśród oferowanych przez Gospy.pl urządzeń, znajdziesz także profesjonalny sprzęt umożliwiający monitoring smartfonów. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób uzyskasz dostępy do rozmów, SMS-ów i zdjęć na wszystkich telefonach z systemem Android. Sprawdź wykrywacze podsłuchów dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Wykrywanie podsłuchów w Warszawie

Gospy.pl oferuje także kompleksową usługę sprawdzania wskazanych przez klienta obiektów (biura, domy, miejsca pracy) w celu wykrycia urządzeń szpiegowskich. Nasi wykwalifikowani specjaliści szybko i profesjonalnie wykryją każdą pluskwę, kamerę czy lokalizator.

Podejrzewasz, że możesz być podsłuchiwany lub nagrywany bez twojej wiedzy? Wykrywacz podsłuchów pomoże zlokalizować niepożądane urządzenie, bez względu na to, czy jest to kamera, rejestrator dźwięku, podsłuch czy lokalizator GPS. Wykrywacze podsłuchów cechują się szeroką funkcjonalnością, łatwością obsługi oraz dyskrecją. Ich niewielkie rozmiary pozwalają na użycie ich w każdych warunkach. Wśród oferowanych przez Gospy.pl urządzeń, znajdziesz także profesjonalny sprzęt umożliwiający monitoring smartfonów. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób uzyskasz dostępy do rozmów, SMS-ów i zdjęć na wszystkich telefonach z systemem Android.