PODSŁUCH GSM N9+

Podsłuch GSM N9+

249,00 zł

Miniaturowe urządzenie z podsłuchem GSM kart SIM. Podstawowa pluskwa GSM, nasłuch na żywo.

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Mini Lokalizator GPS S7 z Podsłuchem na żywo

Mini Lokalizator GPS S7 z Podsłuchem na żywo

399,00 zł 479,00 zł -80,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych na SD, Miniaturowe rozmiary, łatwy do ukrycia. Aplikacja w j. Polskim.

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

1 899,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Podsłuchy GSM

Mini podsłuch GSM – do domu i samochodu

Decyzja o zainstalowaniu podsłuchu zwykle związana jest z ważną sprawą, dlatego sprzęt wykorzystywany w tym celu powinien być skuteczny i niezawodny. Chętnie wybierany przez klientów podsłuch GSM przesyła nagrany dźwięk wprost do naszego telefonu (odbiornika) lub zapisuje go na karcie pamięci. Nagranie zarejestrowane przez ukryty podsłuch GSM z nagrywaniem można przesłuchać wielokrotnie, poddać analizie i przedłożyć jako dowód w sądzie. Najlepsze urządzenia do podsłuchiwania mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je łatwo ukryć. Nawet mini podsłuch GSM, czyli urządzenie w rodzaju podsłuch-pluskwa, doskonale spisze się w swojej roli, nagrywając wysokiej jakości dźwięk. Sprawdź podsłuchy GSM dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Podsłuch GSM – zautomatyzowany i bezgłośny

Wielu klientów miało już okazję przetestować podsłuch sejsmiczny GSM. Opinie o nim, jakie można znaleźć w Internecie, są w przeważającej części pozytywne. Urządzenia te są intuicyjne i proste w obsłudze. Zanim zdecydujemy się na zakup, warto dowiedzieć się jak działa podsłuch GSM. Otóż w urządzeniu umieszcza się kartę SIM, na którą należy zadzwonić, aby podsłuch bezgłośnie odebrał połączenie i umożliwił nam bieżące podsłuchiwanie. Dbamy o to, aby cena podsłuchu-pluskwy w naszym sklepie nie była wygórowana, a tym samym pozwalała na zakup każdemu, kto potrzebuje tego rodzaju sprzętu.