Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Dyktafon Podsłuch Zdalny Online Wi-Fi AR01 (Zapis i Odsłuch)

Dyktafon Podsłuch Zdalny WI-FI Online AR01...

399,00 zł 449,00 zł -50,00 zł

Pierwszy na rynku Dyktafon z podsłuchem Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na kartę i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC  z zewnętrznym mikrofonem (Podgląd Zdalny)

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC z...

699,00 zł

Najlepsza kamera do ukrycia lub montażu, zewnętrzny mikrofon na przewodzie, mały obiektyw i pogląd zdalny Wi-Fi. Sprawdź już dziś!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Mini rejestratory AUDIO/VIDEO

Kamera miniaturowa z rejestratorem dźwięku – sprzęt do pracy non stop

Miniaturyzacja stała się faktem i sprzęt, który kiedyś zająłby sporo miejsca, teraz mieści się w kieszeni. Ten fakt cieszy nie tylko szpiegów i detektywów, ale też przedstawicieli innych zawodów. Minikamera z rejestratorem dźwięku to dwa w jednym – korzystając z jednego niewielkiego urządzenia, mamy możliwość nagrywania obrazu i dźwięku. Producenci tych profesjonalnych sprzętów potrafią je zminiaturyzować tak, że mini rejestrator obrazu i dźwięku zmieści nam się w dłoni. Jednocześnie wyposażone są w dobre baterie oraz pojemne karty pamięci, które mogą pracować bez przerwy przez wiele godzin. Kamera z rejestratorem dźwięku to urządzenie uniwersalne.

Miniaturowe rejestratory obrazu i dźwięku – nowe rozwiązania

Mini rejestrator obrazu i dźwięku można wykorzystać w domu, sklepie, biurze i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy skutecznego monitoringu. Montaż i demontaż mini rejestratorów audio-video jest niezwykle prosty, dzięki czemu możemy zrobić to dyskretnie. Urządzenia te nie tylko są małe i łatwe do ukrycia, ale także pracują bezgłośnie. Miniaturowe rejestratory obrazu i dźwięku dostępne są w formie pluskiew o rozmiarach mniejszych niż jeden centymetr, a jakość nagrań uzyskanych przez takie urządzenia zadowoli nawet najbardziej wymagających zawodowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów szpiegowskich! Sprawdź, mini rejestratory audio-video dostępne w naszej ofercie, takie jak: