Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Mini Lokalizator GPS S7 z Podsłuchem na żywo

Mini Lokalizator GPS S7 z Podsłuchem na żywo

399,00 zł 479,00 zł -80,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych na SD, Miniaturowe rozmiary, łatwy do ukrycia. Aplikacja w j. Polskim.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Bez instalacji

W tej kategorii znajdziecie lokalizatory GPS, które nie wymagają podłączenia do zasilania. Zostały bowiem wyposażone w akumulator wielokrotnego ładowania. Nie musimy ich instalować, można je luzem wrzucić do pojazdu, kieszeni czy walizki lub paczki. W zależności od modelu, który wybierzemy, akumulator wystarczy nawet do kilkudziesięciu dni działania. Dużym atutem niektórych wariantów są magnesy neodymowe, które pozwalają na przytwierdzenie GPS-a do pojazdu w szybki i bezproblemowy sposób. Każdy z oferowanych lokalizatorów można śledzić z dowolnego miejsca na ziemi przy użyciu telefonu lub Internetu. Oferujemy przystępne abonamenty w promocyjnych cenach oraz sprzęty ich nie wymagające, w których płacimy tylko za faktyczny czas monitorowania. Lokalizatory Gospy.pl to sprzęt najwyższej jakości, testowany przez profesjonalistów, dyskretny, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie, takie jak: 

Lokalizatory z akumulatorem wielokrotnego ładowania

Prezentujemy  lokalizatory z akumulatorem wielokrotnego ładowania, które nie wymagają podłączenia do zasilania podczas pracy. Czas pracy takiego lokalizatora będzie w przeważającym stopniu zależał od jego wielkości. W miniaturowych lokalizatorach GPS o wielkości mniejszej niż paczka zapałek czas pracy wyniesie około 4-5 dni. W lokalizatorze o wielkości paczki papierosów czas pracy wyniesie już około 20 dni bez podłączania do zasilania. Każdorazowo czas pracy będzie zależny od częstotliwości, z jaką będziemy odpytywali lokalizator o jego pozycję. Będzie znacznie krótszy jeżeli damy polecenie przesyłania lokalizacji co 30 sekund a znacznie dłuższy jeżeli wydamy polecenie przesłania lokalizacji co 3 godziny. Inne czynniki wpływające na czas pracy na baterii to sygnał GPS, sygnał GSM oraz warunki atmosferyczne. Lokalizatory zasilane akumulatorem są oczywiście przystosowane do pracy pod stałym zasilaniem - wystarczy podłaczyć je do ładowarki 5V lub do instalacji samochodowej 12V (czasem wymagana przejściówka na 5V).

Oprogramowanie do śledzenia GPS

Wielkość lokalizatorów GPS zasilanych akumulatorem zaczyna się już od około 2-3 cm średnicy - takie rozmiary ma np. lokalizator Trackimo mini - a kończy na wielkości 2-3 paczek papierosów - dla lokalizatorów pracujących na baterii około 50 dni bez ładowania. Jeżeli zatem potrzebujesz miniaturowego lokalizatora GPS, musisz być przygotowany na czas pracy około 2-3 dni bez ładowania. Zaletą tego typu lokalizatorów jest mobilność. W łatwy sposób możesz przemieścić lokalizator np. do innego samochodu lub innej paczki którą chcesz śledzić. Tego typu lokalizator również łatwiej jest ukryć. Szpiegowskie lokalizatory GPS są na tyle małe, że można ukryć je w torebce, plecaku czy nawet wszyć w ubranie. Jeszcze kilka słów o ładowaniu akumulatora. W przypadku lokalizatorów GPS są one wyposażone przeważnie w standardowe porty do ładowania akumulatora - mini lub micro USB. Wystarczy podłączyć je do ładowarki 5V czyli standardowej ładowarki jak do telefonu komórkowego (jeśli potrzebujesz dedykowanej ładowarki do lokalizatora, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do lokalizatorów). Można również użyć power banku. Istnieją również lokalizatory GPS ładowane indukcyjnie jak np. lokalizator GPS 8000+. Jeżeli potrzebujesz porady, jaki lokalizator będzie dla Ciebie najlepszy - skontaktuj się z nami - podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twoich potrzeb.

Lokalizatory GSM/GPS bez instalacji - 11 produktów | Gospy.pl