Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zamaskowane

Przyczajony monitoring - ukryta kamera

Mini kamery zamaskowane w przedmiotach codziennego użytku to prosty i bezpieczny sposób na rejestrację obrazu oraz dźwięku bez zwracania uwagi osób trzecich. W ofercie sklepu internetowego Gospy.pl znajdziecie szereg różnorodnych możliwości zakamuflowania kamery. Do wyboru są ramki na zdjęcia, fotopułapki, czujki dymu, elementy dekoracyjne, żarówki, budziki, wieszaki, pendrive, notesy i wiele innych. Te niepozorne przedmioty z pewnością nie przykują niczyjej uwagi, a nam pozwolą w dyskretny sposób kontrolować sytuację.

Do Państwa dyspozycji oddajmy również kamery do samodzielnej instalacji, które można podłączyć wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Jedynym warunkiem jest odpowiedni otwór na obiektyw kamery. Umożliwiamy też instalację kamery na polecenie klienta w wybranym przez niego przedmiocie. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, wielością funkcji, prostotą obsługi i pełną dyskrecją.

Zamaskowane urządzenia szpiegowskie

W odróżnieniu od mikrokamer instalacyjnych przeznaczonych do samodzielnego ukrycia posiadamy w naszym asortymencie zamaskowane kamery wifi, które już zostały ukryte w przedmiotach codziennego użytku. Typowe przedmioty takie jak długopis, ładowarka, pendrive czy ramka na zdjęcia znajdują się w każdym domu czy biurze. Wbudowane w tych produktach szpiegowskich kamery pozwalają na zapisywanie wideo z dźwiękiem a następnie przeniesienie nagrania do komputera lub telefonu komórkowego. Część z kamer pozwala również na wykonywanie zdjęć.  

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki asortyment ukrytych kamer i fotopułapek z gsm które idealnie sprawdzą się do nagrania ważnej rozmowy, spotkania biznesowego, pracy niani czy też obserwacji magazynu. Chcesz mieć oko na dobytek podczas wyjazdu? W tej sytuacji świetnie sprawdzi się ukryta kamera do mieszkania, która pozwoli na dyskretne monitorowanie 24h/dobę. Jeżeli natomiast zależy Ci na bezpieczeństwie swoich rzeczy podczas pobytu w hotelu skorzystaj z ukrytej kamery do pokoju hotelowego i ciesz się spokojnym wypoczynkiem.

Spektrum przedmiotów w jakich zostały schowane kamery bezprzewodowe jest bardzo szerokie. Znajdziesz u nas kamery ukryte w ramkach na zdjęcia, czujkach dymu, zegarkach, elementach dekoracyjnych, żarówkach, odświeżaczach powietrza, wieszakach, notesach i wielu innych przedmiotach. Te niepozorne przedmioty z pewnością nie przykują niczyjej uwagi oraz pozwolą w dyskretny sposób kontrolować sytuację. Wszystkie urządzenia cechują się wysoką jakością, prostotą obsługi oraz doskonałym kamuflażem. Proponujemy również zakup kamer do samodzielnej instalacji, które można ukryć w przedmiotach, które już znajdują się w pomieszczeniu przeznaczonym do monitorowania oraz ewentualną instalację kamer w wybranym przez Ciebie przedmiocie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ukrytych kamer szpiegowskich. Jeżeli nie jesteś pewny, którą kamerę powinieneś wybrać - skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Ukryte i zamaskowane kamery - 6 produktów | Gospy.pl