Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
search
  • Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
  • Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
  • Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
  • Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
  • Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)

Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)

449,00 zł
  • Dostępność: brak na stanie
  • Rodzaj produktu: Ładowarka IPC1W: KOD 966
  • Producent: gospy.pl
Ilość

Total Rating Razem opinii:

0
0/5 - 0 Ocen

Zobacz opinie
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Nie wiesz jaki produkt wybrać?
Zadzwoń do nas!

+48 500 565 541

Odbiór osobisty w Warszawie
Wólczyńską 69/77

Obecnie brak na stanie
Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)
Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)


PEŁNA DYSKRECJA W DOMU CZY BIURZE

Ładowarka Kamera Wi-Fi IPC1W IR (Podgląd Zdalny)

Ładowarka IPC1W z ukrytą kamerą to rejestrator wideo do zastosowania domowego czy biurowego. Funkcja Wi-Fi ułatwi Ci weryfikację na co patrzy kamera oraz co zostanie zarejestrowane przed obiektywem.

Zdalny podgląd online po konfiguracji z siecią Wi-Fi w miejscu zastosowania kamery. Zapis na kartę SD do 128 GB ustawisz z poziomu aplikacji na telefonie. Obsługa jest niezwykle łatwa i intuicyjna.

Ładowarka posiada również 4 diody IR doświetlające obraz w ciemności. Ładowarka jest również w pełni funkcjonalna, można nią ładować sprzęty przez port USB.

Ukryty rejestrator wideo

SPRAWDŹ PROSTĄ KOFIGURACJE KAMERY WIFI Z APLIKACJĄ Z FILMEM W JĘZYKU POLSKIM

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)


DYSKRETNIE ZASTOSUJ KAMERĘ

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)Obiektyw kamery IPC1W został ukryty za szklistą plastikową powierzchni, dzięki czemu nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Kamera wygląda typowe zasilacze USB, typu ładowarki szybko ładujące.

Wpięta w kontakt nie przyciąga uwagi osób postronnych, dodatkowo posiada opcję ładowania sprzętów.

Szeroki zakres widzenia kamery 166 stopni pozwala zobaczyć wyjątkowo wiele jak na tego typu kamerę. Port na kartę SD został dyskretnie ukryty pod łącznikiem do gniazdka. Model ten obsługuje karty pamięci do max 128GB.


Pełna dyskrecja użytkowania


WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)

Dostępna opcja podglądu przez aplikację w jakości interpolowanej do 4K, FHD oraz niższych wartości w celu płynnej obserwacji w trybie zdalnej, oprócz tego kamera posiada opcję zapisu wideo z głosem w rozdzielczości FHD.

Pozwoli to na rozpoznanie postaci, sytuacji kradzieży czy niepoprawnego zachowania. Nie martw się o miejsce na karcie pamięci, możesz zapisać do aż ok. 30 godzin nagrań na karcie 128 GB* umieszczonej w urządzeniu (*brak w zestawie*), a jeżeli to dla Ciebie za mało możesz również zapisać nagranie bezpośrednio na pamięci telefonu w czasie podglądu online.

Nagrane pliki wideo są szyfrowane na karcie, co zabezpiecza dane przed nieuprawnionym odtworzeniem. Aby sprawdzić nagrane pliki na karcie pamięci należy je odtworzyć przez aplikację na telefonie. Jest to jedyna opcja sprawdzenia plików wideo.

Jakość podglądu w 4K  - FULL HD - SD


ZASILANIE STAŁE

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)Kamera jest w pełni funkcjonalną ładowarką USB 2A 5V, wymaga jedynie wpięcia w gniazdko sieciowe w celu uruchomienia. Pracuje ona 24/7, gdy jest wpięta w gniazdku.

Kamera nie posiada wbudowanej baterii akumulatorowej, dzięki czemu jej wymiary pozwalają na dyskrecje oraz wygląd tradycyjnego zasilacza.


Podłącz pod prąd i obserwuj


TRYB NOCNY IR

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)Nagrywaj obraz również w nocy
, IPC1W posiada cztery diody IR umieszczone na froncie, są one ukryte pod szklistą powierzchnią. Pozwalają one doświetlić obraz w całkowitej ciemności do ok. max 2-3 m w pomieszczeniu.

Diody wytwarzają specjalne światło IR 940nm, niewidoczne dla ludzkiego oka. Diody można włączyć manualne lub pozostawić funkcję automatyczną po wykryciu zmierzchu lub ciemności.

Diody załączają się dość szybko, pozwala to na obserwacje w ciemności w kolorze czarno-białym. Realny obraz dostępny w wideo na dole oferty.

Rejestruj w trybie nocnym


DETEKCJA RUCHU

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)Dzięki tej unikatowej opcji do ustawienia w dostępnej darmowej aplikacji możliwe jest zmniejszenie miejsca na karcie pamięci microSD. Po wykryciu ruchu przed obiektywem nagrywanie rozpocznie i zakończy się automatycznie po ustaniu ruchu.

Aplikacja do kamery umożliwia również opcje wysyłania powiadomień o wykryciu ruchu na telefon czy np. tablet. Są to powiadomienia w formie alertu o wykrytym zagrożeniu. Pozwoli to na szybką reakcje na wydarzenie.


Otrzymuj powiadomienia alarmowe na telefon z wykrytego ruchu


FUNKCJONALNA ŁADOWARKA I DARMOWA APLIKACJA

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)

Dzięki darmowej aplikacji w j. angielskim na telefon/tablet bez problemu ustawisz kamerę, uzyskasz podgląd w czasie rzeczywistym czy uruchomisz tryb pracy. Aplikacja jest dostępna darmowo na system iOS oraz Android. Konfiguracja kamery zajmuje ok. 3 minut. W łatwy i szybki sposób uzyskasz połączenie z kamerą.

Pomoże Ci w tym również nasza instrukcja w j. Polskim dostępna w wersji cyfrowej wraz z filmem instruktażowym. Aplikacja pozwoli obserwować obraz na żywo czy wybrać tryb nagrywania. 

Ładowarka posiada Port USB 5V 2A do naładowania urządzeń elektronicznych, możesz naładować nią telefon czy inny sprzęt w celu zwiększenia dyskrecji użytkowania sprzętu.


✓ Darmowa aplikacja na iOS oraz Android


REALNE ZDJĘCIA ORAZ WIDEO Z URZĄDZENIA:

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)

ŁADOWARKA KAMERA WI-FI IPC1W IR (PODGLĄD ZDALNY)

Rozdzielczość wideo
Podgląd: 4, FHD, SD - Zapis na SD: FHD lub SD
Rozdzielczość zdjęć
FHD
Czas nagrywania
24/7 na zasilaniu
Detekcja ruchu
Tak
Diody podczerwone (nagrywanie w nocy)
Tak
Do noszenia przy sobie
Nie
Zasilanie
Stałe z 220/230 V
Kąt nagrywania
160 stopni
Typ nośnika pamięci
karta pamięci micro SD do 128GB (brak w zestawie)
Pojemność akumulatora
Brak
Wymiary
7cm x 5,5cm x 2,8cm
Funkcje Unikalne
Tryb Nocny, Podgląd Online, Funkcjonalna Ładowarka
Praca na zasilaniu stałym
TAK
Kolor
Szary
Czas wysyłki
24h
Rodzaj produktu
Ładowarka IPC1W: KOD 966
Zegar Budzik Szpiegowski WIFI FULL HD IPO 06

Zegarko Budzik Zoya IP06 WIFI

649,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii