Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth (Podgląd Online)

Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth...

499,00 zł

Dyskretna lampka z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, sterowanie z aplikacji oraz funkcja aktywnej lampki z głośnikiem bluetooth oraz wielu innym funkcjach, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Zegar Budzik Kamera WI-FI Zoya S9 Tryb Nocny (Podgląd Online)

Zegar Budzik Kamera WI-FI Zoya S9 Tryb Nocny...

549,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery z czujnikiem ruchu

Kamerki z czujnikiem ruchu zabezpieczeniem przed kradzieżą

Kamery na ruch są niezastąpione wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo ludzi i mienia. Pozwalają nam na spokojny sen w domu i niezakłóconą pracę w biurze. Kamery na czujnik ruchu to skuteczne narzędzie ochrony dobytku przed kradzieżą, a jednocześnie sposób na zidentyfikowanie sprawcy. Profesjonalne kamerki z czujnikiem ruchu nie są nowym wynalazkiem – testowane były przez najlepszych specjalistów, bo samych szpiegów. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie, dlatego charakteryzuje je duża niezawodność i długi czas pracy. Wśród wielu modeli znajdują się miniaturowe kamery z detektorem ruchu.

Kamery z czujnikiem ruchu na zewnątrz – pewna ochrona

Kamery z detekcją ruchu w wersji mini można ukryć w dowolnym miejscu i obsługiwać ją przy pomocy pilota. Kamera z czujnikiem ruchu na zewnątrz ostrzega przed zagrożeniem, jeszcze gdy jest na tyle daleko, by mu skutecznie zapobiec. Przydatna jest także tam, gdzie cenne rzeczy przechowywane są na wolnym powietrzu – na przykład w składach budowlanych, ale też na parkingach. Kamery na podczerwień z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, przy ograniczonej widoczności. Ich obsługa nie jest trudna. Informacje o tym, jak ustawić detekcję ruchu w kamerze znajdziemy w instrukcji.