Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z Podsłuchem na żywo (Hermetyczny)

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z...

549,00 zł

GPS nowej generacji 4G z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja PL na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa, długi czas pracy.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Lokalizatory GSM/GPS

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne lokalizatory GPS/GSM o szerokim zastosowaniu i w przystępnych cenach. Ten nowoczesny sprzęt szpiegowski umożliwi śledzenie zarówno osób, pojazdów, jak i ważnych przesyłek. Dzięki niewielkim rozmiarom lokalizatorów można je bez problemu umieścić dosłownie wszędzie, w kieszeni, torebce, torbie podróżnej itp. Ponadto oferujemy również lokalizatory wyposażone w magnesy neodymowe, które można zamontować do podwozia auta w zaledwie kilka sekund. Zastosowanie nowoczesnej technologii umożliwia śledzenie urządzeń z każdego miejsca na ziemi z pomocą telefonu lub komputera. Ponadto lokalizatory same informują z pomocą maili i SMS-ów o położeniu śledzonego przedmiotu, pojazdu czy osoby i o zmianach w jej lokalizacji. Dzięki temu cały czas mamy sytuację pod pełną kontrolą.

Jeśli chcesz poznać dokładną trasę przemieszczania się Twojego prywatnego lub służbowego auta, sprawdzić miejsce położenia ważnej przesyłki lub wiedzieć gdzie aktualnie przebywają Twoi bliscy - idealnym rozwiązaniem będzie zakup lokalizatora GPS.  Aktualnie na rynku można spotkać co najmniej kilkadziesiąt modeli lokalizatorów GPS. Wybierając taki sprzęt trzeba kierować się kilkoma ważnymi kryteriami, o których możesz przeczytać poniżej. Sprawdź lokalizatory dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Lokalizator GPS czy lokalizator GSM?

Często lokalizatory GPS są mylone przez nieświadomych użytkowników z lokalizatorami GSM. Można spotkać także także sprzedawców celowo oferujących lokalizatory GSM zamiast GPS. Należy pamiętać, że dokładne współrzędne jest w stanie podać tylko mikro lokalizator GPS, wyposażony w moduł GPS łączący się z satelitami. Lokalizatory GSM podają mało dokładną lokalizację, z zakresem błędu wynoszącym nawet 10 km, podczas gdy nawet miniaturowe lokalizatory GPS podają ją z dokładnością do 2-3 metrów.

Czas pracy na baterii. Jak zasilić lokalizator GPS?

Nowoczesne lokalizatory szpiegowskie o wielkości pudełka zapałek mogą pracować na baterii do 5 dni. Po tym czasie trzeba będzie je naładować przez port USB. Jeżeli chciałbyś zainstalować ukryty GPS w samochodzie na czas powyżej 5 dni, można podpiąć do niego zasilanie z instalacji samochodowej lub też zastosować lokalizator GPS wyposażony w dużą mocną baterię pozwalającą na pracę nawet do 50 dni bez ładowania. Lokalizator GPS do samochodu będzie również często posiadał silny magnes neodymowy, który pozwoli na montaż lokalizatora na podwoziu auta (podpięcie w kilka sekund za pomocą magnesu).

Lokalizator dla psa, roweru lub dziecka

Urządzenia do śledzenia osób są jeszcze mniejsze niż te przeznaczone do lokalizacji samochodów. Miniaturowe lokalizatory można  bez problemu umieścić dosłownie wszędzie np. w kieszeni, torebce, torbie podróżnej itp. Uruchomienie lokalizatora GPS zajmuje kilka sekund i jest niezwykle proste nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Dzisiejsze urządzenia szpiegowskie są wyposażone w nowoczesną technologię, która umożliwia śledzenie z każdego miejsca na ziemi z pomocą telefonu lub komputera. Ponadto miniaturowe lokalizatory same informują użytkownika z pomocą maila lub SMS z alarmem o położeniu śledzonego przedmiotu, pojazdu czy osoby i o zmianach w jej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń lokalizujących GPS a w razie potrzeby zapraszam do kontaktu - udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.