NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Wykrywacz podsłuchów RF-750

Wykrywacz podsłuchów RF-750

549,00 zł

Zaawansowany wykrywacz podsłuchów aktywnych tj. pluskwy GPS, GPS, podsłuchu radiowe czy sprzętów Wi-Fi.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamer

Gospy.pl oferuje nowoczesne, profesjonalne urządzenia do wykrywania kamer przewodowych i bezprzewodowych. Prosty w zastosowaniu sprzęt pozwoli na sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa pomieszczeń, w których często przebywasz. Wykrywacze kamer i pluskiew to urządzenia najwyższej jakości, dyskretne i funkcjonalne. Do tego są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z ich zastosowaniem poradzi sobie nawet osoba niemająca wcześniej do czynienia ze sprzętem szpiegowskim. Większość oferowanych przez nas urządzeń wykrywa nie tylko kamery, ale też podsłuchy i lokalizatory GPS. Z kolei dla osób, które nie chcą inwestować w tego typu sprzęt, mamy specjalną usługę wykrywania urządzeń szpiegowskich przez profesjonalny zespół wyposażony w specjalistyczne wykrywacze - np:

Urządzenia do wykrywania kamer w sklepie Gospy.pl

Gospy.pl oferuje nowoczesne, profesjonalne urządzenia do wykrywania kamer przewodowych i bezprzewodowych. Prosty w zastosowaniu sprzęt pozwoli na sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa pomieszczeń, w których często przebywasz. Wykrywacze kamer to urządzenia najwyższej jakości, dyskretne i funkcjonalne. Wykrywanie kamer szpiegowskich polega na emitowaniu przez wykrywacz pulsującego czerwonego światła. Wykrywacz kamer posiada również wizjer, przez który należy patrzeć, przy jednoczesnym miganiu pulsacyjnego światła. Jeżeli światło padnie na obiektyw ukrytej kamery zostanie odbite w postaci białego punktu. Skanowanie pomieszczenie polega zatem na oglądaniu podejrzanych miejsc za pomocą wizjera. Na rynku jest niewiele wykrywaczy pozwalających na odnalezienie ukrytych kamer szpiegowskich. Kamery tego typu nie emitują żadnych fal  co oznacza, że nie można ich wykryć standardowymi wykrywaczami podsłuchów i kamer.

Jak wykryć ukrytą kamerę?

Wykrywacze kamer oferowane przez nas są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z ich zastosowaniem poradzi sobie nawet osoba nie mająca wcześniej do czynienia ze sprzętem szpiegowskim. Większość oferowanych przez nas urządzeń wykrywa łaczy w sobie funkcję wykrywania kamer z wykrywaniem podsłuchów i lokalizatorów GPS. Dla osób, które nie chcą inwestować w tego typu sprzęt, mamy specjalna usługę wykrywania urządzeń szpiegowskich przez profesjonalny zespół wyposażony w specjalistyczne wykrywacze. Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzeniem  swojego domu, biura, sali konferencyjnej, posesji - skontaktuj się z nami. 

Wykrywacze kamer - 6 produktów | Gospy.pl