Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC  z zewnętrznym mikrofonem (Podgląd Zdalny)

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC z...

649,00 zł

Najlepsza kamera do ukrycia lub montażu, zewnętrzny mikrofon na przewodzie, mały obiektyw i pogląd zdalny Wi-Fi. Sprawdź już dziś!

Zegar Budzik Szpiegowski WIFI FULL HD IPO 06

Zegarko Budzik Zoya IP06 WIFI

749,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth (Podgląd Online)

Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth...

499,00 zł

Dyskretna lampka z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, sterowanie z aplikacji oraz funkcja aktywnej lampki z głośnikiem bluetooth oraz wielu innym funkcjach, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery bezprzewodowe

Bezprzewodowa kamera miniaturowa niezastąpiona w wielu sytuacjach

Nagranie może być dowodem na próbę kradzieży czy zniszczenia mienia. W niektórych przypadkach może być potrzebna kamera z podsłuchem. Można zdecydować się na kamerę widoczną z daleka, ale mała kamera bezprzewodowa to sprzęt, który cieszy się wyjątkowo dużym powodzeniem. Jej wielkość nie wpływa negatywnie na jakość obrazu. Kamera miniaturowa przydatna będzie w wielu sytuacjach – możemy ją wykorzystać w biurze czy innych pomieszczeniach firmowych, ale sprawdzi się także jako mini kamera do domu. Praktyczne są kamery bluetooth, które pozwalają na przesłanie nagranego materiału na smartfon.

Monitoring bez kabli – praktyczne i uniwersalne kamery bezprzewodowe

Kamera bez kabli to łatwość montażu. Nie musimy plątać się wśród kabli ani wcześniej planować, jak je przeprowadzić. Mini kamera bezprzewodowa może być zamontowana zarówno w budynku, jak i na zewnątrz. Monitoring bez kabli jest rozwiązaniem praktycznym i uniwersalnym, a zarazem równie skutecznym, jak kamery zasilane z gniazdka. Pozwala on na to, aby kamery były ukryte. Mini kamery bezprzewodowe możemy także łatwo przenieść z jednego miejsca w inne, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystywania w różnych celach, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.