Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Dyktafony profesjonalne

Profesjonalny dyktafon dla dziennikarzy i nie tylko

Profesjonalne dyktafony detektywistyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla wąskiego grona specjalistów. Istnieje wiele sytuacji, w których ten sprzęt może przydać się każdemu z nas. Na pytanie o to, jaki dyktafon do podsłuchu wybrać, nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Znaczenie ma między innymi wielkość urządzenia – im mniejszy, tym łatwiej go ukryć lub przemycić. Profesjonalny dyktafon ukryty cyfrowy może też być ukryty w przedmiotach codziennego użytku, jak długopis, pendrive czy brelok do kluczy. Przydatną funkcją jest także detektor głosu, dzięki któremu dyktafon sam się załącza, gdy ktoś w jego pobliżu zaczyna mówić. Sprawdź dyktafony profesjonalne dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Dyktafon z WiFi – idealny dla dziennikarzy

Nieco inne zadanie niż szpiegowski, ma do spełnienia dyktafon dziennikarski. Zwykle nie trzeba go ukrywać, ale zdarzają się sytuacje, że również powinien pozostać niewidoczny. Dziennikarz często musi szybko reagować na zmieniającą się sytuację, dlatego dyktafon, który można szybko włączyć, jest na wagę złota. Reporter często pracuje pod presją czasu, a dyktafon z WiFi pozwala przesyłać nagrany dźwięk do komputera w czasie rzeczywistym. Intuicyjna obsługa i dobra bateria, dająca możliwość nagrania wielu godzin materiału, to także cechy, które powinien mieć idealny dyktafon dla dziennikarzy.