Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Pendrive z kamerą VIP-1280

Pendrive z kamerą VIP-1280

169,00 zł

Mini kamera szpiegowska. Możliwość pracy na stałym zasilaniu. Mikrorozmiary.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Pendrive

Prosty w użyciu pendrive szpiegowski

Pendrive to urządzenie, po które sięgamy każdego dnia, zarówno w domu, jak i w szkole czy pracy. Nikt więc nie pomyśli, że w czymś tak niepozornym, możne znajdować się mini kamera szpiegowska. I to jest wielka przewaga oferowanych przez nas urządzeń. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że zabierzemy je ze sobą wszędzie. Bez problemu możemy je również zostawić w każdym miejscu, gdyż nikt nie zwróci na nie uwagi. W ofercie naszego sklepu znajdują się kamery w pendrive o różnorodnych funkcjach, które umożliwiają dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb. Cechują je nie tylko niewielkie rozmiary, ale też funkcja dyktafonu, detektor ruchu i możliwość nagrywania obrazu w wysokiej rozdzielczości, a nawet HD. Sprawdź również dostępne w naszym sklepie kamery WiFi.

Pendrive szpiegowskie z ukrytą kamerą

W ofercie naszego sklepu znajdują się urządzenia o różnorodnych funkcjach, które umożliwiają dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb. Dostępne są  standardowe pendrive’y z kamerą - umożliwiające nagranie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości HD, pendrive’y z detekcją ruchu, urządzenia z funkcją dyktafonu oraz sprzęt pozwalający na rejestrowanie obrazu nawet w nocy.

 

W przypadku pendrive’ów szpiegowskich nagranie wideo zapisuje się na miniaturowej karcie pamięci lub na wbudowanej pamięci wewnętrznej.  Urządzenie wyposażone jest zazwyczaj w jeden przycisk służący do włączenia zapisu wideo lub dźwięku, dzięki czemu wykonanie nagrania jest bardzo proste. Przeniesienie plików do komputera odbywa się bezproblemowo, a do odtworzenia nagrania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych programów. Pendrive szpiegowski może pełnić funkcję standardowego dysku przenośnego.

 

 

 

 

Pendrive szpiegowskie z minikamerą - 2 produkty | Gospy.pl