Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM (Nasłuch przez ściany)

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM +...

1 199,00 zł

Sejsmiczny nasłuch przez różnego typu materiały tj. ściany, podłogi jak i do zastosowania technicznego przy wylewach wodnych czy utracie ciśnienia.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zestawy podsłuchowe

Urządzenia szpiegowskie - podsłuch dla zawodowca i amatora

Korzystając z wysokiej jakości sprzętu do podsłuchu GSM, nawet amator staje się profesjonalistą. Nie musimy mieć żadnych szczególnych umiejętności, aby ukryte urządzenia szpiegowskie pracowały na naszą rzecz i były na naszych usługach. Jednym z podstawowych i najbardziej znanych urządzeń do podsłuchu jest pluskwa detektywistyczna, która gra główną rolę niemal w każdym filmie szpiegowskim. Jest uniwersalna, łatwa w montażu, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi może spełniać swoje zadanie, będąc zupełnie niezauważona. Gdy zdecydujemy się na szpiegowanie, warto zainwestować w zestawy podsłuchowe z akcesoriami, takimi jak ładowarki i karty pamięci.

Wysokiej klasy sprzęt szpiegowski dla każdego

Sukces akcji zapewni nam wysokiej klasy sprzęt szpiegowski. Nawet jeżeli nigdy wcześniej z niego nie korzystaliśmy, to obsługi z łatwością nauczy się każdy. Nowoczesne urządzenia podsłuchowe nie potrzebują reklamy – ich niezawodność jest sprawdzona i udokumentowana. Pluskwy, dyktafony, odbiorniki i inne urządzenia do nagrywania, charakteryzując się dużą skutecznością, pozwalają podsłuchiwać z małych i dużych odległości, a do tego są zautomatyzowane i potrafią przesłać nagranie na inne urządzenie. Profesjonalny zestaw podsłuchowy zawiera wszystko, co jest nam potrzebne, aby odkryć wiele pilnie strzeżonych tajemnic. Sprawdź zestawy podsłuchowe dostępne w naszej ofercie, takie jak: