Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz Zapisem WI-FI Online

Listwa SPYHOME PRO z Podsłuchem Zdalnym oraz...

949,00 zł

Pierwszy na rynku podsłuch z dyktafonem w formie listwy przedłużającej Wi-Fi, nasłuchuj zdalnie na żywo, zapisuj dźwięk na pamięć i zgrywaj go zdalnie na telefon. 

PODSŁUCH GSM N9+

Podsłuch GSM N9+

249,00 zł

Miniaturowe urządzenie z podsłuchem GSM kart SIM. Podstawowa pluskwa GSM, nasłuch na żywo.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Mikro pluskwy GSM

Mini pluskwy GSM to nowoczesne, wysokiej jakości podsłuchy, działające za pomocą karty SIM, którą umieszcza się wewnątrz urządzenia. Są proste i intuicyjne w zastosowaniu, by słyszeć dźwięk z wybranego przez nas miejsca, wystarczy zadzwonić na numer karty umieszczonej w pluskwie. Gospy.pl oferuje szeroki wybór podsłuchów GSM od tych najprostszych, po te profesjonalne. Można więc wybrać urządzenie skrojone na miarę swoich potrzeb.

Podsłuchy o długim czasie działania

Pluskwy GSM posiadają długi czas pracy, do 24 godzin aktywnego podsłuchu i 60 dni w trybie czuwania. Do tego cechuje je wysoka czułość na dźwięk, daleki zasięg i wysoka jakość wykonania. Ponadto urządzenia gwarantują 100% dyskrecji. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo je ukryć zarówno w domu, jak i miejscach publicznych, a osoby niepożądane na pewno ich nie dostrzegą.

Pluskwy podsłuchowe

Urządzenia podsłuchowe pluskwy GSM to doskonałe rozwiązanie gdy zależy Ci na odsłuchaniu dźwięku “na żywo”. Pluskwa GSM to zwykle urządzenie o niewielkich gabarytach, przeważnie wyglądające jak niewielka czarna skrzynka, która nie wydaje żadnych dźwięków ani sygnałów świetlnych. W środku znajduje się karta SIM dowolnego operatora. Po wykonaniu połączenia telefonicznego na numer karty SIM wewnątrz podsłuchu - odbiornik automatycznie odbierze połączenie.

Zasięg podsłuchu GSM to przeważnie około 5-6 metrów, z takiej odległości dźwięk będzie bez problemu słyszalny w słuchawce Twojego telefonu. Zaletą podsłuchu GSM jest to, że można się do niego dodzwonić z dowolnego miejsca na świecie, nie ma ograniczeń zasięgu. Pluskwy podsłuchowe w prosty sposób można go ukryć. Doskonale nadają się do zastosowania do podsłuchu wnętrza samochodu. Wystarczy aby w miejscu położenia podsłuchu był zasięg GSM. Profesjonalna pluskwa podsłuchowa może być wyposażona również w mikrofon wyprowadzony na przewodzie, który znacznie ułatwia instalację oraz zwiększa jakość podsłuchiwanego dźwięku.

Wadą podsłuchu GSM może być fakt, że taki podsłuch pluskwa bezprzewodowa nie zapisuje dźwięku. Podsłuch GSM z nagrywaniem to niezwykle rzadko występujący typ podsłuchów GSM. Czas pracy na baterii dla podsłuchu GSM wynosi od kilku godzin do nawet kilkudziesięciu dni. Niektóre aparaty podsłuchowe pluskwy mogą pracować pod stałym zasilaniem - podłączone do zasilania sieciowego 5V lub do instalacji elektrycznej auta.

Niezależnie od tego czy potrzebny Ci jest standardowy podsłuch pluskwa bezprzewodowa czy też podsłuch GSM z nagrywaniem, na pewno znajdziesz u nas urządzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Mikro pluskwy podsłuchowe GSM - 13 produktów | Gospy.pl