Kod -15% na wszystko - wpisz "DETEKTYW" w koszyku

Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B (Lokalizator Wycieków)

Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B...

149,00 zł

Sejsmiczny lokalizator dźwięku przez ściany, podłogę czy inne elementy. Przeznaczony do nasłuchu strumienia lub wycieków w przewodach wodociągowych.

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM (Nasłuch przez ściany)

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM +...

1 199,00 zł

Sejsmiczny nasłuch przez różnego typu materiały tj. ściany, podłogi jak i do zastosowania technicznego przy wylewach wodnych czy utracie ciśnienia.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Podsłuchy stetoskopowe

Podsłuch stetoskopowy – kontroluj, co dzieje się za ścianą

Istnieją urządzenia, które pozwalają na skuteczny podsłuch przez ścianę lub podłogę, nawet przy ścianie o grubości 45 cm. Mowa o podsłuchu stetoskopowym zwanym także sejsmicznym, który wychwyci dźwięk i wzmocni go nawet 20 tys. razy, niezależnie od tego, z jakiego materiału wykonana jest ściana. Podsłuch sejsmiczny ma tę zaletę, że nie trzeba umieszczać go w pomieszczeniu, w którym chcemy kontrolować sytuację. Jeżeli nie mamy pewności co skuteczności podsłuchu przez ścianę – opinie klientów, którzy mieli okazję go przetestować, z pewnością przekonają nas do zakupu.

Podsłuch sejsmiczny – sprawdzony i skuteczny

Dobre opinie podsłuch sejsmiczny ma również wśród profesjonalistów, dla których takie urządzenia są chlebem powszednim. Jego zaletą jest to, że możemy montować go wielokrotnie i w różnych miejscach, dzięki czemu może służyć nam przy wielu okazjach. Uruchomienie urządzenia zajmuje zaledwie kilka sekund, a sam sprzęt możemy użytkować przez kilkadziesiąt godzin bez potrzeby ładowania. W zestawie do podsłuchu przez ścianę otrzymamy akumulator i słuchawki, przydatne do dyskretnego słuchania. Prywatni użytkownicy podsłuchu sejsmicznego na forum dzielą się swoimi doświadczeniami i radami, z których warto skorzystać. Sprawdź podsłuchy dostępne w naszej ofercie, takie jak: