Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B (Lokalizator Wycieków)

Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B...

149,00 zł

Sejsmiczny lokalizator dźwięku przez ściany, podłogę czy inne elementy. Przeznaczony do nasłuchu strumienia lub wycieków w przewodach wodociągowych.

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM (Nasłuch przez ściany)

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM +...

1 199,00 zł

Sejsmiczny nasłuch przez różnego typu materiały tj. ściany, podłogi jak i do zastosowania technicznego przy wylewach wodnych czy utracie ciśnienia.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Podsłuchy stetoskopowe

Podsłuch stetoskopowy – kontroluj, co dzieje się za ścianą

Istnieją urządzenia, które pozwalają na skuteczny podsłuch przez ścianę lub podłogę, nawet przy ścianie o grubości 45 cm. Mowa o podsłuchu stetoskopowym zwanym także sejsmicznym, który wychwyci dźwięk i wzmocni go nawet 20 tys. razy, niezależnie od tego, z jakiego materiału wykonana jest ściana. Podsłuch sejsmiczny ma tę zaletę, że nie trzeba umieszczać go w pomieszczeniu, w którym chcemy kontrolować sytuację. Jeżeli nie mamy pewności co skuteczności podsłuchu przez ścianę – opinie klientów, którzy mieli okazję go przetestować, z pewnością przekonają nas do zakupu.

Podsłuch sejsmiczny – sprawdzony i skuteczny

Dobre opinie podsłuch sejsmiczny ma również wśród profesjonalistów, dla których takie urządzenia są chlebem powszednim. Jego zaletą jest to, że możemy montować go wielokrotnie i w różnych miejscach, dzięki czemu może służyć nam przy wielu okazjach. Uruchomienie urządzenia zajmuje zaledwie kilka sekund, a sam sprzęt możemy użytkować przez kilkadziesiąt godzin bez potrzeby ładowania. W zestawie do podsłuchu przez ścianę otrzymamy akumulator i słuchawki, przydatne do dyskretnego słuchania. Prywatni użytkownicy podsłuchu sejsmicznego na forum dzielą się swoimi doświadczeniami i radami, z których warto skorzystać. Sprawdź podsłuchy dostępne w naszej ofercie, takie jak: