NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Mikrokamery

Mini kamery detektywistyczne to urządzenia do zadań specjalnych wymagających wyjątkowej dyskrecji. Kamera wbudowana w zapalniczkę lub guzik od marynarki nie zwróci uwagi nawet najbardziej podejrzliwych osób. Ponadto oferujemy urządzenia bez kamuflażu, które można samodzielnie zainstalować dosłownie wszędzie. Mikrokamery sprawdzą się znakomicie w domu, ale też w biurze i innych miejscach wymagających rejestracji obrazu i dźwięku.

Kamera szpiegowska bez ograniczeń

Większość oferowanych modeli posiada tryb nocny umożliwiający nagrywanie obrazu w ciemności, detektor ruchu i funkcję dyktafonu. Część z nich rejestruje obraz w rozdzielczości HD. Nasze mikrokamery to urządzenia, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Ich pełna dyskrecja gwarantuje pewność, że niezauważenie zarejestrujemy obraz lub dźwięk wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Mikrokamery bezprzewodowe WIFI

Mikroskopijne rozmiary to w przypadku kamer szpiegowskich kluczowy element. Im mniejsza kamera, tym łatwiej będzie ją ukryć bez wzbudzania podejrzeń. Dobrze ukryte mikrokamery są trudne do wypatrzenia nawet przez doświadczone i podejrzliwe osoby. Należy jednak pamiętać, że mikrokamery bezprzewodowe są zasilane bateriami lub akumulatorami. Ze względu na swoje rozmiary często pozwalają tylko na krótkotrwałą pracę np. przez kilkanaście do kilkudziesięciu minut bez podłączania ich do źródła stałego zasilania. Dla wielu klientów czas pracy jest w zupełności wystarczający.  Dzięki zastosowaniu kart micro SD nowoczesne mikrokamery wyparły z rynku stosowane niegdyś mikrokamery z rejestratorem. Obecnie wideo rejestrowane jest bezpośrednio w pamięci kamery i można je z łatwością przenieść do komputera lub telefonu komórkowego. 

W asortymencie sklepu znajdą Państwo m.in zamaskowane kamery wbudowane w zapalniczkę, okulary, długopis, zegarek, brelok do kluczy czy też guzik od marynarki. Dużą popularnością cieszą się mikrokamery wifi ukryte w takich urządzeniach jak choćby budzik szpiegowski. Pozwalają one nie tylko na nagrywanie wideo ale też na jego przesyłanie w czasie rzeczywistym do telefonu komórkowego lub komputera. Takie wideo można przesłać nawet na drugi koniec świata. W zależności od oferowanych funkcji możemy wyróżnić jeszcze mikrokamery z czujnikiem ruchu - czyli funkcją pozwalającą na uruchomienie nagrywania dopiero w momencie gdy przed obiektywem kamery pojawi się jakiś ruch. Nieliczne mikrokamery pozwalają na rejestrację w nocy. Wynika to z faktu, że do nagrywania w nocy potrzebne są diody podczerwone. Aby dioda podczerwona mogła dobrze oświetlić pomieszczenie musi mieć średnicę około 0,5 cm. Zastosowanie kilku diod podczerwonych znacznie zwiększałoby zatem rozmiary kamery. Istnieją jednak również kamery pozwalające na doświetlenie obrazu na krótkie odległości tj. ok. 1 metra. Dobranie właściwej mikrokamery może okazać się trudnym wyzwaniem po pierwsze ze względu na ilość modeli dostępnych na rynku, a po drugie ze względu na ilość funkcji jakie oferują. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Mikrokamery - 3 produkty | Gospy.pl