Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Podsłuchy

Potrzebujesz dyskretnego i skutecznego podsłuchu? Znajdziesz go na Gospy.pl! Nasz szpiegowski sklep internetowy oferuje szeroką gamę podsłuchów zarówno wbudowanych w przedmioty codziennego użytku, jak i do instalacji własnej. W ofercie znajdziecie także nowoczesne, funkcjonalne dyktafony cyfrowe oraz rejestratory dźwięku. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i mnogością funkcji. Gwarantujemy, że każdy znajdzie urządzenie na miarę swoich potrzeb. Sprawdź podsłuchy dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Skuteczność podsłuchów GoSpy

Oferowane podsłuchy zapewniają wysoką jakość dźwięku, dyskrecję i intuicyjną obsługę. Podobnie ukryte dyktafony i rejestratory dźwięku sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, nie zwracając przy tym na siebie uwagi osób trzecich. Sięgając po podsłuchy Gospy.pl, można być pewnym ich niezawodności i szerokiego zastosowania. Bez problemu wykorzystamy je w domu, firmie, samochodzie i innych miejscach, które tego wymagają. 

Podsłuchy GSM i telefonów komórkowych

Profesjonalne dyktafony i podsłuchy to niewielkie urządzenia, które po ukryciu pozwalają na przesłanie dźwięku np. do Twojego telefonu komórkowego. Mogą również zapisać dźwięk na ukrytą kartę pamięci, którą możesz następnie odtworzyć w komputerze lub telefonie. Zasadniczo istnieją 4 typy podsłuchów: podsłuchy GSM, podsłuchy radiowe, podsłuchy stetoskopowe przez ścianę (sejsmiczne) oraz podsłuchy telefonów komórkowych.

Najpopularniejsze są podsłuchy GSM. Są to małe urządzenia, do których wkłada się kartę telefoniczna SIM dowolnego operatora. Po ukryciu można zadzwonić na numer karty SIM. Pluskwa sama odbierze połaczenie i zacznie pracować jak mikrofon, przesyłając dźwięk do Twojego telefonu komórkowego. Podsłuchy GSM mają wielkość zbliżoną do pudełka zapałek (czarna skrzyneczka) i pozwalają na pracę od kilku godzin do kilkudziesięciu dni, w zależności od modelu.

Podsłuchy radiowe mają mniejsze gabaryty niż podsłuchy GSM - najmniejszy będzie miał wielkość zbliżoną do monety, natomiast w przypadku podsłuchów radiowych możliwość odsłuchania ograniczona jest odległością pomiędzy odbiornikiem a podsłuchem i wynosi maksymalnie około 200 metrów. Ten problem nie występuje w przypadku podsłuchów GSM.

Podsłuchy stetoskopowe służą do odsłuchania dźwięków dochodzących z drugiej strony ściany. Po przyłożeniu słuchawki stetoskopowej do ściany dźwięk jest wzmacniany i przesyłany do słuchawek. Podsłuchy przez ścianę zapewniają możliwość odsłuchania zrozumiałego dźwięku przez ściany o grubości do około 30 cm. Niektóre z nich zapewniają możliwość zapisania odsłuchanych dźwięków.

Podsłuchy telefonów komórkowych to obecnie nie urządzenia, ale specjalne oprogramowanie zainstalowane na telefonie. Oprogramowanie takie można zainstalować w ciągu kilku minut. Jest dyskretne i niezauważalne przez osoby trzecie. Pozwala na sczytanie rozmów telefonicznych, SMS, zdjęć i komunikatów z mediów społecznościowych.