Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Fotopułapka FHD PL TOPHUNT HC-800A

Fotopułapka FHD PL TOPHUNT HC-800A

529,99 zł

Fotopułapka przystosowana do dokładnego ukrycia w lesie, matryca 16 MP, czas nawet do 6 msc. Full-HD. Detekcja ruchu. 42 diody IR. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Fotopułapki bez GSM

Fotopułapki bez GSM – nie tylko do lasu

Wiele urządzeń zaprojektowanych w konkretnym celu, po pewnym czasie zyskuje nowe zastosowanie. Podobnie stało się z fotopułapkami, które miały służyć do obserwowania leśnych zwierząt, ale stały się przydatne również w monitorowaniu terenów prywatnych i publicznych. Fotopułapki bez GSM mogą być montowane np. w pobliżu składów drewna lub stawów hodowlanych. Fotopułapki bez modułu GSM nie alarmują, gdy dzieje się coś niepokojącego, ale rejestrują obraz, który może być dowodem na to, co się wydarzyło. Fotopułapki dostępne są w wielu wersjach, ale dla większej skuteczności warto wybrać taką z trybem nocnym i obiektywem szerokokątnym. 

Tanie fotopułapki bez modułu GSM

Fotopułapki przeznaczone do dokumentowania życia zwierząt mają oprawy, które stanowią doskonały kamuflaż. Dzięki temu są dla zwierząt niezauważone i mogą bez przeszkód wykonywać swoją pracę. Jeżeli mamy zamiar prowadzić leśny monitoring, zdecydujmy się na wybór odpowiedniej fotopułapki. OLX to miejsce, gdzie ich wybór jest duży, ale są tam urządzenia używane i nie zawsze w 100% sprawne. Zdecydowanie lepiej pokusić się o zakup nowej fotopułapki. Cena takiego sprzętu zwykle jest niewiele wyższa, a w zamian zyskujemy pewność, że posłuży nam przez lata. Fotopułapki bez GSM objęte są 2-letnią gwarancją.