Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B (Lokalizator Wycieków)

Podsłuch sejsmiczny przez ściany F900B...

149,00 zł

Sejsmiczny lokalizator dźwięku przez ściany, podłogę czy inne elementy. Przeznaczony do nasłuchu strumienia lub wycieków w przewodach wodociągowych.

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM (Nasłuch przez ściany)

Podsłuch sejsmiczny F999B z funkcją FM +...

1 199,00 zł

Sejsmiczny nasłuch przez różnego typu materiały tj. ściany, podłogi jak i do zastosowania technicznego przy wylewach wodnych czy utracie ciśnienia.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Podsłuch przez ścianę

W Gospy.pl znajdziesz urządzenia, które umożliwiają podsłuch przez ścianę lub podłogę. Dla nich żaden materiał nie jest przeszkodą, a bariera może mieć grubość nawet do 45 cm. Dzięki wzmacnianiu sygnału nawet do 20 tys. razy, umożliwiają usłyszenie najbardziej dyskretnych rozmów. Ponadto oferowane urządzenia posiadają możliwość nagrywania dźwięku, dzięki wbudowanemu adapterowi. Z kolei akumulator gwarantuje nieprzerwaną pracę od 40 godzin.

Podsłuchy o dużej czułości

Oferowane podsłuchy sejsmiczne charakteryzują się bardzo wysoką czułością, w dodatku zostały wyposażone w mikrofony igłowe umożliwiające rejestrację dźwięku w przypadku trudno dostępnych miejsc. Do całości zestawu dołączone są słuchawki, które ułatwiają precyzyjne wychwycenie dźwięku.

Podsłuch na ścianę

Wydaje Ci się, że podsłuchiwanie przez ścianę jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Służą do tego specjalne urządzenia zwane podsłuchami stetoskopowymi lub podsłuchami sejsmicznymi. Tego typu podsłuch zbudowany jest ze specjalnej słuchawki stetoskopowej podłączonej do modułu podsłuchu. Miniaturowa igła umieszczona w słuchawce po przyłożeniu do ściany zaczyna wzmacniać drgania jakie wykryje i przetwarza je w dźwięk, który możesz odsłuchać w słuchawkach dołączonych do zestawu. Ukryty podsłuch sejsmiczny stetoskopowy przez ścianę to idealne rozwiązanie gdy chcesz usłyszeć co dzieje się w sąsiednim pokoju. Dodatkowym rozwiązaniem stosowanym w niektórych podsłuchaj jest głowica igłowa. Podsłuch przez ścianę z głowicą igłową wyposażony jest w mikrofon igłowy o długości około 20 cm. To nic innego jak cienka igła, którą możesz włożyć w szczelinę o średnicy około 1mm. Na końcu igły znajduje się wysokiej jakości mikrofon. Podsłuchiwanie przez szczelinę odbywa się analogicznie jak podsłuchiwanie przez ścianę. Dodatkowo niektóre modele oferują możliwość zapisu przekazywanego dźwięku. Podsłuch sejsmiczny zasilany jest przez akumulator pozwalający na około 40 godzin pracy. Grubość ściany, przez którą możesz podsłuchać dźwięk może wynosić nawet do 40 cm (zależy to oczywiście od materiału z jakiego wykonana jest ściana). Zaopatrz się w niewykrywalny podsłuch i bądź pewien, że usłyszysz każdy szelest!


Podsłuch przez ścianę - 4 produkty | Gospy.pl