NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Lokalizator NANO GPS Tracker PL z Podsłuchem na żywo ( zapis nagrań )

Lokalizator NANO N17 GPS Tracker PL z...

379,00 zł

GPS z podsłuchem na żywo oraz zapisem plików dźwiękowych z otoczenia, nano rozmiary, łatwy do ukrycia. Polska aplikacja na telefon.

Lokalizator notiOne GPS Plus E-Toll  - Darmowa Lokalizacja w całej Unii

Lokalizator notiOne GPS Plus E-Toll - Darmowa...

599,00 zł

Polski lokalizator GPS z funkcją E-Toll oraz z wbudowaną kartą i abonamentem w całej UNI Europejskiej w cenie, aplikacja w j. Polskim, dyskretny i mały gabaryt. Sprawdź już dziś.

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z Podsłuchem na żywo (Hermetyczny)

Lokalizator GPS ML808G Nowej Generacji 4G z...

549,00 zł

GPS nowej generacji 4G z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa, długi czas pracy.

Lokalizator GPS ML920G 4G z Podsłuchem na żywo (Długi czas Pracy)

Lokalizator GPS ML920G 4G z Podsłuchem na żywo...

699,00 zł

GPS nowej generacji 4G o bardzo długim czasie pracy z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa z silnym magnesem neodymowym.

Lokalizator GPS MP90G 4G z Podsłuchem na żywo (Hermetyczny) - Funkcja Alarmu SOS

Lokalizator GPS MP90G 4G z Podsłuchem na żywo...

399,00 zł

GPS 4G dla osoby starszej lub dziecka oraz do samochodu z dodatkową funkcją podsłuchu na żywo. Aplikacja na telefon lub obsługa przez stronę WWW. Hermetyczna obudowa i małe wymiary.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Zasilane akumulatorem

Lokalizator zasilany akumulatorem

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne lokalizatory GPS zasilane akumulatorem. Nasze urządzenia mogą pracować nawet do 50 dni nieustannie w trybie czuwania i do 30 w trybie ciągłej pracy. Są miniaturowe, niezwykle poręczne, nie rzucają się w oczy i zapewniają pełną dyskrecję. Sprawdzą się idealnie do śledzenia osób, pojazdów czy przesyłek. Można je monitorować z każdego miejsca na ziemi z pomocą telefonu lub komputera. Są wyjątkowo proste w obsłudze. Nawet osoba niemająca wcześniej do czynienia ze sprzętem szpiegowskim bez problemu poradzi sobie z ich użytkowaniem i instalacją. W ofercie Gospy.pl znajdziecie zarówno opcje abonamentowe (z 1 miesiącem gratis) oraz takie, w których płacicie wyłącznie za czas korzystania z lokalizatora. Z powodzeniem więc wybierzecie wersję, która najbardziej odpowiada waszym potrzebom, a także dobierzecie odpowiednie akcesoria. Sprawdź lokalizatory dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Lokalizatory zasilane akumulatorem - 9 produktów | Gospy.pl