Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Jeżeli zastanawiaja się Państwo nad zakupem posłuchu GSM, zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie. Nasi eksperci chętnie pomogą wybrać odpowiedni sprzęt, a także zademonstrują jak z niego korzystać. Zarówno w sklepie stajonarnym jak iinternetowym znajdą Państwo nie tylko duży wybór urządzeń z podsłuchami GSM, ale także wiele innych akcesoriów szpiegowskich.

Wysoka jakość i dyskrecja

To dwa hasła, jakimi można opisać nasze produkty. Oferowane przez nas urządzenia z podsłuchami, wśród których znalazły się między innymi pendrive z mikro pluskwą czy dyktafony z wbudowanym rejestratorem, charakteryzują się wysokiej jakości dźwiękiem nagrania i czułością mikrofonu. Wyposażone w akumulatory wielokrotnego ładowania przystosowane są do rejestrowania dźwięku nawet do 15 godzin bez przerwy. Jako urządzenia szpiegowskie, podsłuchy GSM są bardzo dyskretne. Ukrycie ich w rzeczach codziennego użytku gwarantuje brak podejrzeń ze strony osób trzecich. Działanie podsłuchów GSM można wypróbować w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Jakie urządzenie z podsłuchem GSM jest najlepsze?

To najczęściej zadawane przez Klientów pytanie. Ponieważ istnieje wiele kwestii, na które należy zwrócić uwagę, staramy się dobierać urządzenia indywidualnie dla klienta. Wybór zależy między innymi od miejsca i sytuacji, w której chcemy skorzystać z urządzenia. Proponujemy zarówno podsłuchy ukryte w przedmiotach codziennego użytku, jak i niezależne urządzeinia podsluchowe miniaturowych rozmiarów. W naszej ofercie znajdą Państwo również tak specjalistyczne produkty, jak na przykład urządzenie przeznaczone do podsłuchu za pomocą telefonu komórkowego(podsłuch GSM) czy też lokalizatory GPS z funckją podsłuchu.