Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny (Podgląd Online)

Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny...

699,00 zł

Dyskretny  głośnik BT z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, ukrytemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Powerbank Kamera WI-FI IP32 z trybem nocnym IR (Podgląd Online)

Powerbank Kamera WI-FI IP32 z trybem nocnym IR...

725,00 zł

Dyskretny powerbank z ukrytą kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

KAMERA KRYSZTAŁOWA KULA WI-FI TY-18 OBROTOWY OBIEKTYW Z IR - PODGLĄD ZDALNY

KAMERA KRYSZTAŁOWA KULA WI-FI TY-18 OBROTOWY...

649,00 zł

Dyskretna kamera Wi-Fi z obrotowym obiektywem pozwoli na wygodną obserwacje mieszkania lub biura. Tryb nocny IR, stałe zasilanie oraz funkcja zapisu wideo to tylko kilka z funkcji sprzętu. 

CZUJKA KAMERA WI-FI TY-20 OBROTOWY OBIEKTYW Z IR - PODGLĄD ZDALNY

CZUJKA DYMU KAMERA WI-FI TY-20 OBROTOWY...

599,00 zł

Dyskretna atrapa czujki dymu z kamerą Wi-Fi z obrotowym obiektywem pozwoli na wygodną obserwacje mieszkania lub biura. Tryb nocny IR, szeroki kąt widzenia oraz funkcja zapisu wideo to tylko kilka z funkcji sprzętu. 

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery na podczerwień

Kamera na podczerwień termowizyjna – na dzień i na noc

Wideo jest często jedynym dowodem kradzieży czy innej wyrządzonej szkody. Kamera na podczerwień przyda się wszędzie tam, gdzie monitoring ma odbywać się i w dzień i w nocy. Kamera z podczerwienią potrafi bowiem pokazać to, co po zmierzchu gołym okiem jest praktycznie niewidoczne. Nowoczesna mini kamera termowizyjna, oprócz nagrywania bardzo dobrej jakości obrazu, rejestruje także dźwięki. Mini kamera na podczerwień lub kamera o standardowych wymiarach to sprzęt dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnego monitoringu. Zaletą tych kamer jest także to, że są intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Kamera z podczerwienią i inne akcesoria

Kamera termowizyjna do samochodu to sprzęt niezwykle praktyczny. Znajduje zastosowanie zarówno podczas jazdy nocą, jak i w czasie postoju na parkingu. Dzięki temu, że działa na podczerwień, kamera z czujnikiem ruchu jest przydatna nocą i może zarejestrować wszystko, co dzieje się w pobliżu samochodu. Oświetlacze na podczerwień do kamery to akcesoria, które sprawiają, że kamera może nagrywać dobrej jakości obraz z większej odległości niż ta standardowo wyposażona. Jeżeli potrzebna nam jest profesjonalna i uniwersalna mikrokamera to podczerwień powinna być jedną z jej funkcji. W naszym asortymencie są także kamery leśne, które także wyposażone są w podczerwień. Kamery wifi takie wykorzystywane są do dokumentowania terenów chronionych.