Mini kamera A5 32GB nasobna full-hd

Mini kamera A5 32GB nasobna osobista

112,99 zł 156,90 zł -43,91 zł

Mini rozmiary, kąt 90 stopni, wideo Full HD 1080p, tryb nocny, praca pod stałym zasilaniem.

Zegar kamera Budzik szpiegowski WIFI NX-70

Zegar szpiegowski WIFI NX-70

289,00 zł

Podgląd Online Wi-Fi. Szeroki kąt widzenia 140st. Tryb nocny Night Vision, zapis na kartę SD

Zegar Budzik Szpiegowski WIFI FULL HD IPO 06

Zegarko Budzik Zoya IP06 WIFI

699,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery na podczerwień

Kamera na podczerwień termowizyjna – na dzień i na noc

Wideo jest często jedynym dowodem kradzieży czy innej wyrządzonej szkody. Kamera na podczerwień przyda się wszędzie tam, gdzie monitoring ma odbywać się i w dzień i w nocy. Kamera z podczerwienią potrafi bowiem pokazać to, co po zmierzchu gołym okiem jest praktycznie niewidoczne. Nowoczesna kamera termowizyjna, oprócz nagrywania bardzo dobrej jakości obrazu, rejestruje także dźwięki. Mini kamera na podczerwień lub kamera o standardowych wymiarach to sprzęt dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnego monitoringu. Zaletą tych kamer jest także to, że są intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Kamera z podczerwienią i inne akcesoria

Kamera termowizyjna do samochodu to sprzęt niezwykle praktyczny. Znajduje zastosowanie zarówno podczas jazdy nocą, jak i w czasie postoju na parkingu. Dzięki temu, że działa na podczerwień, kamera jest przydatna nocą i może zarejestrować wszystko, co dzieje się w pobliżu samochodu. Oświetlacze na podczerwień do kamery to akcesoria, które sprawiają, że kamera może nagrywać dobrej jakości obraz z większej odległości niż ta standardowo wyposażona. Jeżeli potrzebna nam jest profesjonalna i uniwersalna kamera to podczerwień powinna być jedną z jej funkcji. W naszym asortymencie są także kamery leśne, które także wyposażone są w podczerwień. Kamery takie wykorzystywane są do dokumentowania terenów chronionych.