Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Wypożycz sprzęt i przetestuj już dziś!

Nie wiesz który sprzęt jest dla ciebie najlepszy?

tel.png

TELEFON

+48 500 565 541
+48 791 728 559

czat.png

CZAT

Ekspert
*dostępny w prawym dolnym rogu strony.

mail.png

E-MAIL

sklep@gospy.pl

Jak to działa

krok_1.png

Krok 1

Zadzwoń do nas lub napisz. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie, ustalimy na jak długo będzie potrzebne i uzgodnimy warunki.

krok_2.png

Krok 2

Wpłacasz na nasze konto kaucję w wysokości ceny produktu podanej w ofercie lub w ustalonej uprzednio wysokości. Z wpłaconej kaucji pobierzemy w późniejszym etapie opłatę za wypożyczenie.

krok_3.png

Krok 3

Wysyłamy do Ciebie produkt. Cena przesyłki kurierskiej (dostawa na następny dzień) to 10 zł. Okres wypożyczenia liczmy od dnia i godziny, w których otrzymasz sprzęt. Jeżeli nie zgłosisz nam chcęci odesłania urządzenia - po 7 dniach zapytamy czy chcesz zostać jego właścicielem.

krok_4.png

Krok 4

Gdy urządzenie nie będzie już potrzebne zgłaszasz nam chęć odesłania.Okres wypożyczenia liczymy do dnia, w którym wyślesz produkt do nas i prześlesz na nasz adres e-mail sklep@gospy.pl potwiedzenie nadania przesyłki.

krok_5.png

Krok 5

Po otrzymaniu przesyłki pobieramy z wpłaconej wcześniej kaucji kwotę odpowiadającą stawce dziennej pomnożonej przez liczbę dni wypożyczenia i zwracamy na konto różnicę pomiędzy wcześniej wpłaconą kaucją a kwotą należną za wypożyczenie. Wyślemy do Ciebie mailem paragon lub fakturę za wypożyczenie.

krok_6.png

Krok 6

Jeżeli opłata z tytułu wypożyczenia przekroczy kwotę wpłaconej kaucji - pytamy czy chcesz zapłacić za kolejny dni wypożyczenia czy chcesz się stać właścicielem rzeczy. Jeżeli podejmiesz decyzję, że chcesz pozostać właścicielem - wyślemy do Ciebie fakturę/paragon za produkt.

REGULAMIN WYPOŻYCZENIA

WYSYŁKOWEGO ORAZ SKLEPOWEGO

 1. Wypożyczyć można każdy sprzęt oferowany w naszej firmie, wyjątkiem są produkty z aktywacją cyfrową jak: NotiOne, Trackimo Mini, Trackimo Guardian, produkty na zamówienie tj, Fotopułapki czy Monitoringi.

 2. Wypożyczenie wymaga każdorazowo pobrania kosztu kaucji ceny produktu. Kaucja jest to pełna kwota wypożyczanego sprzętu. 
  Wypożyczenie można zrealizować stacjonarnie w sklepie oraz wysyłkowo. Koszt kaucji można opłacić gotówkowo, kartą czy przelewem, w wypadku realizacji wysyłki również można opłacić kwotę przy odbiorze paczki w opcji wysyłki kurierskiej pobraniowej ( koszt wysyłki jest bez wrotny ).

 3. Wypożyczenie liczy się od daty i godziny wypożyczenia sprzętu do daty i godziny jego zwrotu np. gdy wypożyczenie odbywa się w poniedziałek o godzinie 14 to zwrócone powinno zostać o godzinie 14 we wtorek. W celu naliczenia jednej doby za wypożyczenie. W przypadku opóźnienia zwrotu towaru powyżej doby czyli oddania wypożyczonego produktu np. o godzinie 15 naliczana jest opłata za kolejną dobę. W przypadku weekendu każdy dzień liczony jest jako doba w dniu powszednim.

  a) W przypadku wypożyczenia w formie wysyłkowej, doba rozpoczyna się od odebrania paczki od kuriera, czas (godzina i data ) będzie weryfikowany na podstawie informacji zawartej w numerze śledzenia przesyłki od spedytora realizującego dostawę. Czas zakończenia wypożyczenia zostanie weryfikowany na tej samej podstawie z informacji wynikającej z systemu nadawczego poprzez numer listu przewozowego. Data oraz godzina nadania paczki wiąże się z kwestią zakończenia doby wypożyczenia.

  b) Koszt wysyłki przy wypożyczeniu wysyłkowym jest bezzwrotny, ponoszony w obie strony przez klienta. Towar wysyłamy zawsze opcją kurierską w celu śledzenia przesyłki i szybkiej realizacji. Zwrot wypożyczenia można nadać paczką na poczcie polskiej czy kurierem, paczka musi posiadać numer nadawczy do śledzenia przesyłki. Paczka nie może zostać nadana za pobraniem, takie paczki nie będą odbierane.

 4. Zwroty realizowane są na dwa sposoby:
  a) W Formie gotówkowej gdy kaucja zostanie wpłacona w gotówce ( np. w sklepie stacjonarnym ) 

  *Wyjątkiem stanowi sytuacja gdy nie sklep stacjonarny nie posiada danej kwoty w formie gotówkowej. W takim wypadku zwrot dokonywany jest na konto wypożyczającego.

  b) Na numer konta klienta gdy kaucja zostanie zapłacona kartą lub przelewem (Zwrot kaucji realizowany jest w ciągu 24-48 h od otrzymania urządzenia). 

 5. Jeżeli termin wypożyczenia przekroczy kwotę sprzętu, wtedy ten przechodzi na własność wypożyczającego. Należy pamiętać by zgłosić nam daną sytuację w celu zakończenia wypożyczenia i realizację sprzedażową.

 6. W Przypadku uszkodzenia wypożyczonego sprzętu, pobierana jest opłata za naprawę lub potrącone pozostają środki z kaucji.