Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu...

5 000,00 zł

System SNIFFER SPY umożliwia nagrywanie ekranu, dostęp do kamery oraz plików, dodatkowo posiada funkcję Keylogger, który rejestruje każde kliknięcie na klawiaturze.

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Mikrosłuchawki

Mikrosłuchawki szpiegowskie

Potrzebujesz przeprowadzić dyskretną rozmowę, ale warunki nie pozwalają na swobodne porozumienie z drugą osobą? Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku będą oferowane przez nasz sklep szpiegowskie mikrosłuchawki. To niewielkie urządzenia zapewniające łatwą i jednocześnie niezauważalną dla osób postronnych komunikację. Mikrosłuchawka bezprzewodowa to podstawowy sprzęt szpiegowski, który sprawdzi się zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Komunikacja odbywa się za pomocą telefonu komórkowego, mikrosłuchawka magnetyczna łączy się przez technologię bluetooth. Urządzenie umieszcza się w uchu – imitujący barwę ludzkiej skóry kolor sprawia, że nie rzuca się w oczy.  Pętla indukcyjna, która jest bardzo ważnym elementem konstrukcji, jest umieszczana na szyi pod ubraniem, natomiast mikrofon, dzięki któremu słyszy nas nasz rozmówca, jest umocowany na długim kablu.

Niewidoczna mikrosłuchawka

Prezentowane przez nas mikrosłuchawki i mikro pluskwy to urządzenia szpiegowskie najwyższej jakości. W niewielkiej obudowie kryją specjalistyczny mikrofon, który rejestruje nawet cichy szept. Sprzęt może pracować nieustannie nawet do 5 godzin, a czas czuwania sięga do 100 godzin. Mikrosłuchawka do doskonałe rozwiązanie gdy chcesz komunikować się z osobą trzecia całkowicie dyskretnie. Ważnym aspektem jest to, że możesz komunikować się w dwie strony - Twój rozmówca będzie Cię słyszał dzięki mikrofonowi umieszczonemu na długim przewodzie. Jeżeli chciałbyś abyśmy wyjaśnili Ci jak działa mikrosłuchawka lub chciałbyś przetestować jej działanie - zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Oferujemy również wypożyczenie mikrosłuchawki w Warszawie lub wysyłkowo na terenie całego kraju. Jeśli interesują Cię sprzęty detektywistyczne, koniecznie sprawdź również dostępne w naszym sklepie:

Mikrosłuchawki - 2 produkty | Gospy.pl