Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)
search
  • Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)
  • Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 - 8 -7)

5 000,00 zł
Ilość

Total Rating Razem opinii:

5
5,00/5 - 1 Ocen

Zobacz opinie
0 1 2 3 4 1
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Nie wiesz jaki produkt wybrać?
Zadzwoń do nas!

+48 500 565 541

Odbiór osobisty w Warszawie
Wólczyńską 69/77

Obecnie brak na stanie

Skontaktuj się z nami w kwestii chęci skorzystania

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)
Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

UZYSKAJ KONTROLE NAD CIEŻKĄ SYTUACJĄ

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Sniffer SPY to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do kontroli małżeńskiej, pracownika czy dziecka. Program łączy ze sobą WSZYSTKIE możliwe funkcje do monitorowania komputera lub laptopa.

Dzięki temu oprogramowaniu jesteś w stanie uzyskać pełną kontrolę na urządzeniem by rejestrować co jest na nim wykonywane, a nawet mieć bezpośredni dostęp do niego poprzez możliwość przeglądania danych, folderów jak i widzieć obraz wyświetlany na żywo z jego ekranu.

Instalacja jest niezwykle prosta, dzięki dołączonej instrukcji Wideo w j. Polskim.  Całą instalację wykonasz w ok. 3 minuty. Wystarczy Ci jedynie dostęp do komputera, internetu oraz podążanie za filmem instruktażowym.

Wszelkie wybrane przez Państwa dane przesyłane są automatycznie na stronę WWW do której jedynie Państwo uzyskują dostęp. Oprogramowanie działa na systemie Windows 7, 8, 10 oraz 11.

✓ Wersja na 1 miesięcznej subskrypcji użytkowania.SPRAWDŹ SAM DZIAŁANIE PROGRAMU

MONITORING KOMPUTERA SNIFFER SPY (DLA SYSTEMU WINDOWS 11 - 10 -7)NIEWIDOCZNY PROGRAM DLA UŻYTKOWNIKA

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

System oferuje aż 16 funkcji działania, opcje te pozwolą na błyskawiczną reakcje i zabezpieczenie przed niebezpieczeństwem dostępnym w sieci dla Dziecka. Oprócz tego pozwala na zabezpieczenie Firmy przed nieuczciwym działaniem pracownika czy na poprawienie efektywności pracy przez kontrolowanie działań na komputerze. Również stosowany jest do sprawdzenia wiarygodności partnera czy reakcje na problemy Hazardowe.

Sprawdź wszystkie funkcje w opisie poniżej:

NASŁUCHIWANIE OTOCZENIA - funkcja pozwalająca na nasłuch na żywo z wbudowanego w komputerze mikrofonu. Dzięki tej unikalnej funkcji uzyskasz kontrolę oraz najczęściej oczekiwane możliwości monitorowania, które możesz zastosować od Swoich potrzeb.

MONITORING STRON WWW - jest to funkcja w programie, która pozwala na zapis informacji na temat odwiedzanych przez użytkownika stron internetowych. Dane zawierają datę odwiedzenia strony oraz czas spędzony na witrynie.

✓ Najdyskretniejszy program na rynku EU.


ZAPIS EKRANU ORAZ WIDOK Z KAMERY LAPTOPA

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Producent systemu zawarł wszystkie najbardziej użyteczne funkcje z systemów mobilnych w końcu dostępnym systemie dla komputerów stacjonarnych czy laptopów z systemem Windows.

Najbardziej oczekiwane funkcje wśród użytkowników:

PODGLĄD Z KAMERY -
funkcja pozwala na uruchomienie oraz monitorowanie obrazu z kamery dostępnej w komputerze, gdy komputer jest włączony oraz ma dostęp do internetu.


ZAPIS EKRANU PROGRAMU LUB GRY - Przechwyć i zapisz obraz z ekranu podczas korzystania z wybranego programu lub wybranej aplikacji czy gry.


BLOKOWANIE PROGRAMÓW LUB GIER - Zablokuj dostęp do wybranej przez siebie aplikacji lub gry na komputerze.DOSTĘP W CZASIE RZECZYWISTYM I DOSTĘP DO PLIKÓW

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Monitoruj w czasie rzeczywistym ekran komputera pracownika, partnera lub dziecka. Sprawdź jak porusza się po internecie oraz w jaki sposób zachowuje się, gdy nie ma nad nim kontroli.

Pomogą Ci w tym funkcje tj:

ZAPIS EKRANU Z PRZEGLĄDARKI - funkcja pozwala na monitorowanie i rejestracje zawartości dostępnej na ekranie podczas użytkowania przeglądarek internetowych tj. Chrome, Firefox, Opera czy Microsoft Edge.

PODGLĄD EKRANU NA ŻYWO - funkcja ta pozwala na podgląd ekranu komputera w czasie rzeczywistym, gdy komputer ma dostęp do internetu.

BLOKWANIE STRON INTERNETOWYCH - funkcja ta ogranicza dostęp do wybranych stron internetowych jak np. YouTube, Twitch, itp.NIEZWYKLE PROSTA INSTALACJA I OBSŁUGA

Monitoring Komputera SNIFFER SPY (Dla systemu Windows 11 - 10 -7)

Czy możliwe jest sprawdzenie pisanej treści na komputerze przez pracownika, partnera oraz dziecko? Teraz już tak, dzięki rozbudowanej funkcji Keyloggera dostępnej w programie. Dodatkowo prosta instalacja wraz z filmem pomocniczym w j. Polskim  sprawia, że każdy poradzi sobie z obsługą systemu.


FUNKCJA KEYLOGGER
- funkcja ta to rewolucyjne rozwiązanie i najbardziej pożądana opcja. Program zapisuje każde naciśnięcie klawisza na klawiaturze, umożliwiając rejestr wpisanych wiadomości na komunikatorach jak Messenger, wiadomości mailowych czy haseł do portali społecznościowych.

DOSTĘP DO PLIKÓW - funkcja ta pozwoli na zdalny dostęp do folderów dostępnych na komputerze wraz z pobieraniem plików  Program przeznaczony dla rodziców, przedsiębiorców czy do wykrycia zdrady.Skontaktuj się z nami w kwestii chęci skorzystania

Subskrypcje cyfrowe nie podlegają zwrotom oraz wymianom. Korzystanie z aplikacji w sposób nielegalny lub niezgodny z zastosowaniem wykonują Państwo na własną odpowiedzialność.

W dzisiejszym świecie, w którym dzieci są coraz bardziej wystawione na zagrożenia w internecie, SnifferSpy jest nieocenionym wsparciem dla rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania oraz kontroli, SnifferSpy umożliwia rodzicom stworzenie bezpiecznego środowiska dla swoich dzieci. Nie tylko chronimy nasze dzieci przed potencjalnymi zagrożeniami.

* Sniffer Spy priorytetowo traktuje ochronę prywatności użytkowników. Wszystkie gromadzone dane są szyfrowane za pomocą nowoczesnych technologii, zapewniając pełne bezpieczeństwo. Ponadto, zgodność Sniffer Spy z regulacjami dotyczącymi ochrony danych zapewnia, że narzędzie to jest używane w sposób zgodny z prawem i zasadami etyki.

** Wszelkie zastosowania programu niezgodne z etyką czy regulaminem stosują Państwo na własną odpowiedzialność. Producent zastrzega sobie prawo do nieponoszenia odpowiedzialności za sposób korzystania z programu w sposób nieprzeznaczony.

Subskrypcje można przedłużyć zdalnie, masz więcej pytań ? skontaktuj się z nami chętnie pomożemy.

OBAWIASZ SIĘ, ŻE SOBIE NIE PORADZISZ? NIC BARDZIEJ MYLNEGO! 
Z PROGRAMU SKORZYSTAŁO JUŻ WIELE OSÓB O BARDZO MAŁEJ WIEDZY NA TEMAT UŻYTKOWANIA KOMPUTERA. 

Tryby Pracy
Monitoring komputera wraz z Keyloggerem
Czas Pracy
Jest to subskrypcja na 1 msc
Kąt nagrywania
Masz pytania ? skontaktuj się przez czat lub mail albo telefonicznie.
Wymiary
Subskrypcja Cyfrowa, wysyłana mailowo
Funkcje Unikalne
Nasłuch Otoczenia, Podgląd z kamery, Keylogger, Niewidoczna aplikacja.
Kolor
dla Windows 7, 8, 10 , 11
Czas wysyłki
24h
Rodzaj produktu
Monitoring komputera z systemem Windows
Zegar Budzik Szpiegowski WIFI FULL HD IPO 06

Zegarko Budzik Zoya IP06 WIFI

649,00 zł

Dyskretny zegar z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, szerokokątnemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

MONITORING TELEFONU Z SYSTEMEM ANDROID W WERSJI "FULL"

15 DNI - Monitoring telefonu SpyOne All In...

700,00 zł 749,00 zł -49,00 zł
  • MONITORING SYSTEMU ANDROID, ZADZWOŃ !
  • Monitorowanie połączeń, podsłuch na żywo, odczyt SMS i MMS, kopia zdjęć, obraz z kamery oraz podsłuch otoczenia.
  • Komunikatory i wiele innych, program niewidoczny dla użytkownika

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 1 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Jednym słowem ! - G E N I A L N Y -
Polecam

1