Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Fotopułapka FHD PL TOPHUNT HC-800A

Fotopułapka FHD PL TOPHUNT HC-800A

529,99 zł

Fotopułapka przystosowana do dokładnego ukrycia w lesie, matryca 16 MP, czas nawet do 6 msc. Full-HD. Detekcja ruchu. 42 diody IR. 

Fotopułapka TV-9840MA MMS 4G ( Praca do 6 msc )

Fotopułapka TV-9840MA MMS 4G

1 850,00 zł

Fotopułapka przystosowana do dokładnego ukrycia w lesie, matryca 14 MP, kąt widzenia=41°, obsługa sieci 4G, automatyczny filtr IR, wyświetlacz 2-calowy, rozdzielczość zdjęć (JPG) 36MP. Zapewnia to kompletny monitoring przez 24h. Kamera przystosowana jest o pracy w każdych warunkach nie zależnie od pogody. 

Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL ( Praca do 6 msc )

Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL

1 399,00 zł

Otrzymuj zdjęcia z urządzenia na telefon MMS lub email, Jakość FULL HD, nawet do 6 miesięcy pracy na zastosowanych bateriach akumulatorówych.
Czujnik ruchu PIR, odporna na warunki atmosferyczne.

Fotopułapka TV-5440MA FULL HD z MMS i EMAIL ( Praca do 6 msc )

FOTOPUŁAPKA MMS 3.5CG FULL HD APLIKACJA MMS i...

1 249,99 zł

Otrzymuj zdjęcia z urządzenia na telefon MMS lub email, Jakość FULL HD, nawet do 10 miesięcy pracy na zastosowanych bateriach akumulatorowych.
Czujnik ruchu PIR, odporna na warunki atmosferyczne. kąt widzenia 100 stopni, aplikacja mobilna

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Fotopułapki

Fotopułapki to nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt szpiegowski, idealny do zabezpieczenia terenów prywatnych lub prowadzenia obserwacji (np. zwierząt leśnych). Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów o różnorodnych funkcjach. Większość z nich umożliwia nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości. Do tego sprzęt posiada możliwość wykonywania zdjęć, dodatkowo został wyposażony w detektor ruchu oraz tryb nocny, dzięki któremu rejestruje filmy także po zmroku.

Kamery szpiegowskie o długim działaniu

Oferowane fotopułapki są łatwe w instalacji i obsłudze, mogą pracować nieprzerwanie nawet do 3 miesięcy. Ponadto, niektóre modele zostały wyposażone w funkcję przesyłania zdjęć za pomocą e-maila lub MMSa. Fotopułapki dostępne w gospy.pl zostały tak zaprojektowane, by łatwo można je było ukryć, a tym samym uchronić przed dostrzeżeniem ich przez osoby niepożądane.

Kamery zdalnie sterowane

Szukasz urządzenia, które pomoże Ci w dyskretnym i długotrwałym monitorowaniu posesji, lasu lub domku nad jeziorem? Doskonałym rozwiązaniem będzie zainstalowanie zamaskowanej fotopułapki. Wszystkie modele zostały tak zaprojektowane, aby można było je bez problemu zamaskować. Dzięki niskiemu zużyciu energii fotopułapka może pracować na akumulatorach nawet przez kilka miesięcy bez potrzeby ładowania. Montaż kamery zajmuje kilkanaście sekund.

Mini kamery zewnętrzne z fotopułapką zdalnie sterowane to nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt szpiegowski, idealny do prowadzenia obserwacji w miejscach gdzie nie masz dostępu do źródła zasilania. Nagrane wideo zapisywane jest na karcie pamięci wewnątrz fotopułapki. Dodatkowo część z nich posiada możliwość przesłania zapisanego wideo lub zdjęcia, za pomocą MMS, do Twojego telefonu komórkowego. Kamery GSM dzięki umieszczonej wewnątrz karcie SIM mogą przesyłać dane za pomocą łącza GSM. To wygodne rozwiązanie gdy chcesz mieć natychmiastowy zapis tego co wykryła i nagrała fotopułapka.  Każdy model został wyposażony w doskonały czujnik ruchu PIR oraz diody podczerwone pozwalające na rejestrację w nocy. Największą popularnością cieszą się fotopułapki do lasu. Często wykorzystywane przez myśliwych czy też leśniczych chcących zabezpieczyć się na przykład przed kradzieżą drewna. Fotopułapki myśliwskie charakteryzują się niezwykle szybkim czasem reakcji, który pozwala na uchwycenie np. przebiegających zwierząt.  

Częstym przypadkiem są kradzieże dokonywane na placach budowy czy też w domkach letniskowych. Fotopułapki na złodzieja rekomendujemy właśnie w takich sytuacjach. Można w ten sposób złapać przestępcę na gorącym uczynku lub zgromadzić cenny materiał dowodowy dla policji. Dzięki fotopułapce możesz monitorować swoją posesję 24h/dobę i zminimalizować ryzyko utraty cennych przedmiotów, bez potrzeby ciągnięcia kilometrów przewodów i specjalistycznego instalowania kamer monitorujących. Fotopułapki są łatwe w instalacji i obsłudze. Sprzęt został zaprojektowany tak, aby ukrycie go było bezproblemowe oraz skuteczne, co chroni przed dostrzeżeniem go przez osoby niepożądane.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Fotopułapki - poznaj różne typy i modele - 6 produktów | Gospy.pl