Kod -15% na wszystko - wpisz "DETEKTYW" w koszyku

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Ładowarka sieciowa USB

Ładowarka sieciowa USB 5V

15,99 zł

Uniwersalna ładowarka sieciowa USB. Naładowanie większości kamer i urządzeń.

Czujnik Zalania Wody z Sondą Wi-Fi SMART HOME Neo Tuya

Czujnik Zalania Wody z Sondą Wi-Fi SMART HOME...

89,99 zł

Czujnik pomiarowy zalania wody w wersji Smart Home, steruj za pomocą telefonu

  • Kontrola z aplikacji na telefonie lub tablecie
  • Otrzymaj błyskawiczne powiadomienie zalaniu
  • Nowoczesny wygląd oraz mały gabaryt
  • Obsługa systemu Android lub iOS 
  • Prosty montaż oraz użytkowanie
Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC  z zewnętrznym mikrofonem (Podgląd Zdalny)

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC z...

699,00 zł

Najlepsza kamera do ukrycia lub montażu, zewnętrzny mikrofon na przewodzie, mały obiektyw i pogląd zdalny Wi-Fi. Sprawdź już dziś!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Akcesoria szpiegowskie

Dodatki do urządzeń szpiegowskich

Aby zakupiony sprzęt szpiegowski działał bez zarzutu, potrzebne są mu odpowiednie akcesoria szpiegowskie. W naszej ofercie znajdziecie więc szeroką gamę kart pamięci, które umożliwią rejestrację dźwięku i filmów, a także nowoczesnych i trwałych ładowarek gwarantujących długą pracę szpiegowskich gadżetów. Gospy.pl oferuje także wysokiej jakości powerbanki, dzięki którym naładujecie każde urządzenie w dowolnym miejscu i czasie. Niezastąpione w podróży. Nasze akcesoria szpiegowskie są w pełni kompatybilne z urządzeniami dostępnymi w sklepie, a do tego cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością i funkcjonalnością. Można je wykorzystać nie tylko w ramach śledzenia czy monitorowania, ale również jako urządzenia codziennego użytku. Sprawdź akcesoria szpiegowskie dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Dodatkowe akcesoria szpiegowskie

Aby zakupiony sprzęt szpiegowski działał bez zarzutu, potrzebne są mu odpowiednie akcesoria szpiegowskie. W naszej ofercie znajdują się  karty pamięci, które zostały przetestowane z oferowanymi przez nas urządzeniami detektywistycznymi. Są to karty o odpowiednich pojemnościach i klasie prędkości. Prawie wszystkie urządzenia szpiegowskie mają określone parametry kart. Chodzi głównie o pojemność - standardowe urządzenia detektywistyczne obsługują karty pamięci micro SD o pojemności od 4 do 32GB (są wyjątki). Do zasilania większości kamer należy zaopatrzyć się w ładowarkę o napięciu 5V i prądzie ładowania 1-2 A.  Gospy.pl oferuje także wysokiej jakości powerbanki, dzięki którym naładujecie każde urządzenie w dowolnym miejscu i czasie. Niezastąpione w podróży. Nasze akcesoria szpiegowskie, takie jak mini rejestratory audio/video są w pełni kompatybilne z urządzeniami dostępnymi w sklepie, a do tego cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością i funkcjonalnością. Można je wykorzystać nie tylko w ramach śledzenia czy monitorowania, ale również jako urządzenia codziennego użytku.