Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Długopis z dyktafonem V10 2W1

Długopis z dyktafonem V10 2W1

249,00 zł

Długopis szpiegowski z dyktafonem. Wbudowana 32GB pamięci, Długi czas pracy do ok.17 godzin na akumulatorze, odsłuch przez słuchawki i komputer.

MONITORING TELEFONU Z SYSTEMEM ANDROID W WERSJI "FULL"

15 DNI - Monitoring telefonu SpyOne All In...

589,00 zł 650,00 zł -61,00 zł
  • MONITORING SYSTEMU ANDROID, ZADZWOŃ !
  • Monitorowanie połączeń, podsłuch na żywo, odczyt SMS i MMS, kopia zdjęć, obraz z kamery oraz podsłuch otoczenia.
  • Komunikatory i wiele innych, program niewidoczny dla użytkownika

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Akcesoria do nagrywania

Pojemna karta pamięci do kamery szpiegowskiej

Nagrywanie dźwięku i obrazu staje się coraz łatwiejsze, a pomocne są w tym akcesoria do nagrywania. Karta pamięci do dyktafonu czy kamery powinna być odpowiednio dobrana do naszych potrzeb. Jeżeli pracujemy dużo i nie chcemy ciągle martwić się o to, czy nie zabraknie nam miejsca, to dobrym wyborem będzie karta pamięci 128 GB, która idealnie współpracuje z kamerami szpiegowskimi, ale także z odtwarzaczami muzyki, telefonami komórkowymi czy nawigacją. Karty pamięci micro SD/HC o mniejszej pojemności sprawdzą się w mniej wymagających dyktafonach i są przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Sprawdź akcesoria do nagrywania dostępne w naszej ofercie, takie jak: 

Wysokiej klasy ładowarki do kamery

Warto zdecydować się na wysokiej klasy ładowarkę do kamery, która jest szybka i niezawodna. Te przeznaczone do urządzeń szpiegowskich muszą być w pełni profesjonalne, ale mogą z nich korzystać także amatorzy. Praktycznym rozwiązaniem jest ładowarka sieciowa USB, dzięki której podładujemy sprzęt szybko i w dowolnym miejscu. Niektóre modele mają kilka wejść, co pozwala na ładowanie więcej niż jednego urządzenia jednocześnie. Nabywając ładowarkę sieciową USB możemy więc używać jej nie tylko do ładowania kamery, ale także jako ładowarkę do telefonu czy innego urządzenia. Taką samą uniwersalnością charakteryzują się party pamięci do kamery.