Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW DOM, BIURO, SAMOCHÓD OD 299,00
search
  • USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW DOM, BIURO, SAMOCHÓD OD 299,00
  • USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW DOM, BIURO, SAMOCHÓD OD 299,00
  • USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW DOM, BIURO, SAMOCHÓD OD 299,00
  • USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW DOM, BIURO, SAMOCHÓD OD 299,00

Profesjonalna usługa wykrywania podsłuchów, kamer, GPS jak i telefonów

599,00 zł
Ilość

Total Rating Razem opinii:

5
5,00/5 - 1 Ocen

Zobacz opinie
0 1 2 3 4 1
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Nie wiesz jaki produkt wybrać?
Zadzwoń do nas!

+48 500 565 541

Odbiór osobisty w Warszawie
Wólczyńską 69/77

Obecnie brak na stanie

Baner.png

ZLEĆ SPRAWDZENIE PROFESJONALISTOM.                                                              ZADZWOŃ
ZADZWOŃ DO NAS I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY.                                       500-565-541 lub 730-307-553 

Oferujemy kompleksowe sprawdzenie pomieszczeń domowych, biurowych, magazynów, pojazdów oraz przedmiotów domowego użytku, pod kątem ukrytych podsłuchów radiowych, GSM, dyktafonów, lokalizatorów GSM i GPS. Jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia, że możesz być podsłuchiwany zadzwoń do nas - sprawdzimy to.


Do wykrywania podsłuchów używamy profesjonalnego sprzętu. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie. Dzięki długiej obecności na rynku jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Obecnie podsłuchy, kamery czy lokalizatory można ukryć niemal w każdym przedmiocie codziennego użytku. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź czy nie jesteś podsłuchiwany, obserwowany czy lokalizowany.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Poruszamy się nieoznakowanymi pojazdami. Z uwagi na specyfikę działalności, istnieje możliwość zamówienia usługi w godzinach wieczornych lub nocnych. Po usłudze istnieje możliwość otrzymania raportu z działań (należy zgłosić chęć jego otrzymania przed wykonaniem usługi). Podejmujemy się małych (prywatnych) i dużych zleceń (duże zakłady pracy).
WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I DYKTAFONÓW W URZĄDZENIACH/PRZEDMIOTACH

Usługa polega na:
sprawdzeniu urządzenia czy zabawki pod kątem zainstalowanych urządzeń szpiegowskich (dyktafony, podsłuchy, lokalizatory itp.) przedmiot można dostarczyć osobiście lub wysyłkowo na adres naszej firmy w przypadku wizyty na miejscu w Warszawie, w sytuacji dojazdu do Państwa i sprawdzenia konieczna jest dopłata w wysokości 100 zł netto. 

Koszt usługi: od 50 zł netto / przedmiotWYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I LOKALIZATORÓW GPS W SAMOCHODZIE 

Usługa polega na: sprawdzeniu źródeł sygnałów cyfrowych fizycznym przeszukaniu pojazdu, czy przeglądzie instalacji elektrycznej samochodu, motoru, ciężarówki oraz innych.

Dlaczego konieczne jest fizyczne sprawdzenie pojazdu? Wiele firm świadczy usługi polegające jedynie na namierzeniu sygnału bezprzewodowego. Istnieją jednak urządzenia, które jedynie zapisują informacje na wbudowanej pamięci. Niektóre z modułów działają według harmonogramu i uruchamiają się na przykład raz na dobę i tworzą zapis trasy na serwerze. Urządzenie w momencie sprawdzania wcale nie musi nadawać. Fizyczne sprawdzenie pozwala również na wykrycie urządzeń, które mogą być rozładowane lub przeszły w tryb uśpienia (np. z powodu braku ruchu).

Koszt usługi: od 700 zł netto / samochódWYKRYWANIE PODSŁUCHÓW, DYKTAFONÓW, KAMER W BIURZE

Usługa polega na:
przeprowadzeniu analizy analogowych sygnałów w pasmach typowych dla nadajników podsłuchowych (od 0 do 6GHz), czy przeprowadzeniu analizy sygnałów cyfrowych (GSM, WIFI, BLUETOOTH, DECT), inspekcji urządzeń zasilanych z sieci 240V,  inspekcji przyłączeń i elementów sieci 240V (gniazdka, przedłużacze i inne) jak i fizyczny (organoleptyczny) przegląd pomieszczeń pod kątem niepożądanych urządzeń (elementy wyposażenia, meble, elementy wystroju itp.).

Cały proces pozwala na weryfikację pomieszczenia w sposób pewny i profesjonalny.

Koszt usługi: od 600 zł netto / pomieszczenie

Dojazd na terenie Warszawy (+/- 30 km) to 150 zł brutto.
*Koszt dojazdu nie jest doliczany w przypadku zamówienia usługi na sprawdzenie minimum dwóch pomieszczeń.WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W MIESZKANIU/DOMU:

Usługa polega na:
 podobnie jak przy sprawdzeniu biura czyli na weryfikacji źródła sygnałów nadajników pracujących w pasmach typowych dla podsłuchów (od 0 do 6GHz) , weryfikacja źródeł sygnałów cyfrowych (GSM, WIFI, BLUETOOTH, DECT), fizyczny przegląd urządzeń zasilanych z sieci energetycznej 240V, fizyczny przegląd elementów instalacji elektrycznej w pomieszczeniu (przedłużacze, gniazdka, lampy itp.), fizyczne przeszukanie pomieszczeń pod kątem urządzeń do inwigilacji. Natomiast należy pamiętać, że mieszkanie jest narażone na większą ilość zawartych elementów codziennego użytku.

Koszt usługi: od 600 zł netto / pomieszczenie
Prosimy pamiętać, że koszt jest liczony od m2, ~ 40zł/m2

Dojazd na terenie Warszawy (+/- 30 km) - 150 zł brutto.
*Koszt dojazdu nie jest doliczany w przypadku zamówienia usługi na sprawdzenie minimum dwóch pomieszczeń.WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W KOMPUTERZE

Usługa polega na: analizie procesów pod kątem oprogramowania do przechwytywania danych z klawiatury (tzw. keyloggery) analizie procesów pod kątem programów do rejestrowania czynności prowadzonych na komputerze (transmisja obrazu, zrzuty ekranu, live stream pulpitu, zdalny pulpit, przechwytywanie komunikatorów) analiza przesyłanych pakietów.

Koszt usługi: od 250 zł netto / komputer
(dotyczy jednego użytkownika, w przypadku kolejnych użytkowników +50% ceny wyjściowej)

Sprzet gospy wykrywanie.png

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W TELEFONIE KOMÓRKOWYM


Usługa polega na: analizie procesów pod kątem szkodliwego oprogramowania szpiegowskiego (podsłuch rozmów, sms, nagrywanie otoczenia, przechwytywanie zdjęć, szpiegowanie komunikatorów itp.). analizie przesyłanych pakietów i ustalenie adresów IP, z którymi łączy się telefon sprawdzenie zabezpieczeń telefonu (kontrola dostępu ROOT / Jailbreak) kontrola telefonu pod kątem podsłuchu w formie sprzętowej (wbudowany nadajnik) UWAGA! Sprawdzamy tylko telefony na których MOŻNA zainstalować oprogramowanie szpiegowskie (np. z systemem Android, iOS, Symbian, itd.). W przypadku telefonów z oprogramowaniem, na które nie ma możliwości instalacji programu, możliwa jest tylko kontrola sprzętowa.

Koszt usługi: od 150 zł netto / telefon


numer.jpg

JAK WYGLĄDA KWESTIA SPRAWDZENIA/WYKRYWANIA ?

Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach:

- Skanowanie pasm radiowych
- Fizyczny przegląd pomieszczenia (w tym sufity podwieszane, meble, typowe miejsca montażu)
- Przegląd instalacji elektrycznych 
- Przegląd urządzeń elektrycznych


Wykrywanie urządzeń szpiegowskich w samochodzie:

- Skanowanie pasma radiowego 
- Wyszukiwanie nadajników GPS oraz dyktafonów itp. 

Przegląd urządzenia oraz przedmiotu w celu wykrycia urządzenia szpiegowskiego
(np. odtwarzacz DVD, drukarka itd.)

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Wykrywanie podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego w komputerze

Proces skorzystania z usługi polega na informacji z jakiej usługi chcieliby Państwo skorzystać, następnie kontaktują się Państwo z naszą firmą w celu ustalenia ceny oraz usługi. Następnie dokonują Państwo opłaty na podstawie, której wykonywana jest usługa.

93247fb124c2d15ef0f95cdceeff9268.jpg

Detekcja ruchu
Tak
Diody podczerwone (nagrywanie w nocy)
Tak
Sterowanie pilotem
Nie
Do noszenia przy sobie
Tak
Czas wysyłki
24h
Rodzaj produktu
Usługa Wykrywania Podsłuchów

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 1 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

SUPER SPRZĘT, URZĄDZENIE WYKRYTE W 20 MIN
WARTO BYŁO

1