Jak mądrze kontrolować swoje dziecko?

Napisane przez     Bez kategorii      0 Komentarze
Dzieci nie są własnością rodziców. To indywidualne jednostki, których dorośli nie mają prawa traktować przedmiotowo i niewolniczo. Niby oczywiste, zgodzi się z tym każdy rodzic, jednak… w praktyce – często zupełnie nieświadomie – ich zachowanie zupełnie temu przeczy. Zakazy, ograniczenia i kontrole nie wynikają jednak ze złej woli i braku zaufania, lecz z troski i świadomości zagrożeń, które czyhają niemal wszędzie, a których dziecko nie zawsze j
Tajemniczy klient jest trochę jak… agent wywiadu. Działa w sposób tajny, ukryty pod pozorem kogoś zupełnie innego. W tym przypadku – po prostu konsumenta, który robi zwykłe, codzienne zakupy. Na czym dokładniej polega praca tajemniczego klienta? W jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi realizuje swoje zawodowe zadania?

Co potrafi laser?

Napisane przez     Bez kategorii      0 Komentarze
Broń dobrze znana z „Gwiezdnych wojen”, choć w rzeczywistości nie doczekaliśmy się (jeszcze?) jej prawdziwego odpowiednika. Mamy za to super precyzyjne narzędzia, np. pomiarowe, telekomunikację optyczną, urządzenia poligraficzne i wiele innych. Laser jest potężnym urządzeniem, które wykorzystujemy dziś na szeroką skalę. Czym tak właściwie jest laser? Które jego zastosowania są szczególnie ciekawe?
Showing 1 to 3 of 61 (1 Pages)

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Projekt i realizacja 2014 DiH.pl