Coraz częściej i chętniej przesiadamy się z samochodu na rower! Wszystko to za sprawą większej świadomości ekologicznej oraz mody na zdrowy styl życia. Niestety, im więcej rowerów w mieście, tym złodzieje intensywniej zacierają ręce…. Jak zabezpieczać na co dzień swój jednoślad? I czy skradzionego roweru aby na pewno nie da się odzyskać?
Oszczędność miejsca na karcie pamięci kamery to ważny czynnik decydujący o atrakcyjności urządzenia. Jednak to, ile wartościowego materiału nagra ukryta kamera, zależy od funkcji dodatkowych urządzenia, takich jak detektor ruchu.

Co powinien umieć szpieg?

Napisane przez     Bez kategorii      0 Komentarze
Ile z tego, co wyobrażamy sobie na temat zawodu szpiega, znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czy dobry szpieg powinien umieć to wszystko, co James Bond?
Showing 1 to 3 of 65 (1 Pages)

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Projekt i realizacja 2014 DiH.pl