Nie wiesz jak wybrać okulary z kamerą. Nasz ekspert podpowie Ci na jakie cechy okularów zwracać szczególną uwagę, tak abyś mógł nagrywać wideo z optymalną jakością dostosowaną do warunków w jakich będziesz używał okularów.

Sprawdź co dzieje się w Twoim domu

Napisane przez     Bez kategorii      0 Komentarze
Ile to już razy słyszeliśmy o tym, że niania źle traktowała dziecko? Kilka razy w roku docierają do nas takie informacje. Wtedy każdy z nas zastanawia się nad tym, co sam zrobiłby w takiej sytuacji. W wielu przypadkach niestety rodzic dowiaduje się, dopiero gdy przydarzy się coś naprawdę złego. Wszystkiemu jednak można zapobiec. Wystarczy kilka prostych rozwiązań. Przecież lepiej zapobiegać niż leczyć.

Kilka słów o kamerach w wersji mini

Napisane przez     Bez kategorii      0 Komentarze
Każdego dnia obserwujemy, jak technologia się rozwija. Postęp współczesnej elektroniki sprzyja zwiększeniu bezpieczeństwa. Inwestycje w zaawansowane systemy monitoringu to przecież norma w miejscach, które wymagają stałej obserwacji. Co, kiedy chcemy obserwować konkretne miejsce bez wiedzy innych? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będą mini kamery.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 3 of 5 (1 Pages)

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Projekt i realizacja 2014 DiH.pl