Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Zegar kamera Budzik szpiegowski WIFI NX-70

Zegar szpiegowski WIFI NX-70

339,00 zł

Podgląd Online Wi-Fi. Szeroki kąt widzenia 140st. Tryb nocny Night Vision, zapis na kartę SD

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery Wi-Fi

Mini Kamery Wi-Fi umożliwiają stały pogląd obrazu wraz z dźwiękiem na żywo, a także nagrywanie filmów. W gospy.pl znajdziecie urządzenia przeznaczone zarówno do samodzielnej instalacji, jak i gotowe kamery Wi-Fi wbudowane w zegarki, czujki dymu lub flamastry. Oferujemy także instalację kamery w przedmiocie wybranym przez klienta. Dostępne w naszym sklepie internetowym kamery Wi-Fi cechują się wysoką jakością, funkcjonalnością i prostotą zastosowania. Dzięki temu, w łatwy sposób wykorzystamy je zarówno w domu czy pracy, jak i innych miejscach.

Kamery WiFi w jakości full HD

Dostępne w gospy.pl urządzenia charakteryzują się wysoką jakością obrazu, niektóre posiadają nawet rozdzielczość full HD. Do tego umożliwiają relację na żywo na komputerze lub telefonie. Niektóre modele zostały wyposażone również w tryb nocny oraz detektor ruchu.

Miniaturowe kamery Wi-Fi

Miniaturowe kamery Wi-Fi zrewolucjonizowały rynek kamer szpiegowskich. Przede wszystkim z powodu możliwości podglądu obrazu na żywo - w czasie rzeczywistym - na telefonie komórkowym, komputerze lub tablecie.  Kamery bezprzewodowe Wi-Fi można podzielić zasadniczo na dwie grupy: kamery ukryte w przedmiotach codziennego użytku (wbudowane) oraz tzw. kamery Wi-Fi instalacyjne. Kamery wbudowane to gotowe rozwiązania pozwalające na użytkowanie kamery bez konieczności jej instalowania (ukrywania). W tym wypadku mamy do czynienia z urządzeniami codziennego użytku w których kamera została już ukryta. Do tej kategorii możemy zaliczyć kamery szpiegowskie Wi-Fi ukryte w budzikach, zegarach, czujkach dymu, lampkach, zasilaczach, ładowarkach sieciowych a nawet długopisach czy flamastrach.

Druga kategoria to kamery bezprzewodowe Wi-Fi przeznaczone do samodzielnego ukrycia. W tym przypadku kamera umieszczona jest na długiej elastycznej taśmie, na końcu której znajduje się miniaturowy obiektyw. Ten typ kamer służy do ukrycia przez użytkownika w miejscu lub przedmiocie, które jest dla niego najwygodniejsze i najbardziej dyskretne. Kamery instalacyjne są lekkie i łatwe do zamontowania. Doskonale kamuflują się w zabawkach, sprzętach RTV, doniczkach lub innych przedmiotach już obecnych w miejscu gdzie mają być używane. Sprawdź kamery wifi dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Do zainstalowania kamery potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Można wykorzystać Internet domowy lub Internet przenośny (mobilny). Kamery wifi można używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kamery Wi-Fi zewnętrzne posiadają certyfikaty IP-65 lub IP-67 świadczące o zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi. Zewnętrzne kamery Wi-Fi to często również kamery instalacyjne odpowiednio zabezpieczone przez użytkowników we własnym zakresie (obudowa ochronna wodoszczelna).

Mnogość zastosowań kamer instalacyjnych Wi-Fi sprawia, że należą one aktualnie do najpopularniejszych kamer wśród naszych klientów. Łatwość instalacji, bardzo dobra jakość przesyłanego obrazu i dyskrecja sprawiają, że kamery instalacyjne wypierają inne rozwiązania z rynku. Kamery Wi-Fi można skonfigurować w taki sposób aby pracowały non-stop pod stałym zasilaniem. Można również włączyć detektor ruchu, który sprawi że po wykryciu ruchu kamera poinformuje nas o tym za pomocą komunikatu SMS wysłanego na telefon komórkowy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z wybraniu kamery Wi-Fi, chcesz dowiedzieć się jak ją skonfigurować lub potrzebujesz zlecić nam, żebyśmy zainstalowali kamerę w Twoim sprzęcie - skontaktuj sie z nami mailowo lub telefonicznie.