Kod -15% na wszystko - wpisz "DETEKTYW" w koszyku

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE W TEJ KATEGORII

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC  z zewnętrznym mikrofonem (Podgląd Zdalny)

Kamera HD WiFi do ukrycia M8 + MIC z...

699,00 zł

Najlepsza kamera do ukrycia lub montażu, zewnętrzny mikrofon na przewodzie, mały obiektyw i pogląd zdalny Wi-Fi. Sprawdź już dziś!

Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth (Podgląd Online)

Lampka Kamera WI-FI Z65 + Głośnik Bluetooth...

499,00 zł

Dyskretna lampka z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, sterowanie z aplikacji oraz funkcja aktywnej lampki z głośnikiem bluetooth oraz wielu innym funkcjach, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny (Podgląd Online)

Głośnik Bluetooth Kamera WI-FI IP86 Tryb Nocny...

699,00 zł

Dyskretny  głośnik BT z kamerą Wi-Fi znajdzie dla siebie miejsce w każdej firmie, a także w prywatnych domach. Dzięki prostej obsłudze, ukrytemu obiektywowi, trybowi nocnemu oraz wielu innym funkcjom, zdalny monitoring może stać się jeszcze wygodniejszy i skuteczniejszy!

Wypożycz sprzęt


Poznaj warunki i jakie urządzenia można wypożyczyć

Sprawdź

Montaż urządzeń
w twoim przedmiocie


Zainstalujemy w twoich przedmiotach:

Kamery | Podsłuchy | Gps

Sprawdź

Kamery Wi-Fi do domu/biura

Kamery WiFi w jakości full HD

Dostępne w gospy.pl urządzenia charakteryzują się wysoką jakością obrazu, niektóre posiadają nawet rozdzielczość full HD. Do tego umożliwiają relację na żywo na komputerze lub telefonie. Niektóre modele zostały wyposażone również w tryb nocny oraz detektor ruchu.

Miniaturowe kamery Wi-Fi

Mini kamery zrewolucjonizowały rynek kamer szpiegowskich. Przede wszystkim z powodu możliwości podglądu obrazu na żywo - w czasie rzeczywistym - na telefonie komórkowym, komputerze lub tablecie.  Kamery bezprzewodowe Wi-Fi można podzielić zasadniczo na dwie grupy: kamery ukryte w przedmiotach codziennego użytku (wbudowane) oraz tzw. kamery Wi-Fi instalacyjne. Kamery wbudowane to gotowe rozwiązania pozwalające na użytkowanie kamery bez konieczności jej instalowania (ukrywania). W tym wypadku mamy do czynienia z urządzeniami codziennego użytku w których kamera została już ukryta. Do tej kategorii możemy zaliczyć kamery szpiegowskie Wi-Fi ukryte w budzikach, zegarach, czujkach dymu, lampkach, zasilaczach, ładowarkach sieciowych a nawet długopisach czy flamastrach.

Druga kategoria to kamery bezprzewodowe Wi-Fi przeznaczone do samodzielnego ukrycia. W tym przypadku kamera umieszczona jest na długiej elastycznej taśmie, na końcu której znajduje się miniaturowy obiektyw. Ten typ kamer służy do ukrycia przez użytkownika w miejscu lub przedmiocie, które jest dla niego najwygodniejsze i najbardziej dyskretne. Kamery instalacyjne są lekkie i łatwe do zamontowania. Doskonale kamuflują się w zabawkach, sprzętach RTV, doniczkach lub innych przedmiotach już obecnych w miejscu gdzie mają być używane.

Do zainstalowania kamery potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Można wykorzystać internet domowy lub internet przenośny (mobilny). Kamery wifi można używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kamery Wi-Fi zewnętrzne posiadają certyfikaty IP-65 lub IP-67 świadczące o zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi. Zewnętrzne kamery Wi-Fi to często również kamery instalacyjne odpowiednio zabezpieczone przez użytkowników we własnym zakresie (obudowa ochronna wodoszczelna).

Mnogość zastosowań kamer instalacyjnych Wi-Fi sprawia, że należą one aktualnie do najpopularniejszych kamer wśród naszych klientów. Łatwość instalacji, bardzo dobra jakość przesyłanego obrazu i dyskrecja sprawiają, że kamery instalacyjne wypierają inne rozwiązania z rynku. Kamery Wi-Fi można skonfigurować w taki sposób aby pracowały non-stop pod stałym zasilaniem. Można również włączyć detektor ruchu, który sprawi że po wykryciu ruchu kamera poinformuje nas o tym za pomocą komunikatu SMS wysłanego na telefon komórkowy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z wybraniu kamery Wi-Fi, chcesz dowiedzieć się jak ją skonfigurować lub potrzebujesz zlecić nam, żebyśmy zainstalowali kamerę w Twoim sprzęcie - skontaktuj sie z nami mailowo lub telefonicznie.

Kamery Wi-Fi do domu/biura