Najlepsze mini kamery ukryte w pendrive

Najlepsze mini kamery ukryte w pendrive

Jeśli chcecie ukryć kamerę w domu lub w biurze, jednym z sugerowanych rozwiązań jest podgląd z ukrytej kamery pendrive. Tego typu urządzania szpiegowskie wyglądają jak tradycyjny nośnik pamięci, dzięki czemu nie zwracają uwagi nawet najbardziej podejrzliwych osób. Bez problemu można je położyć na biurku, szafce lub stole, a w razie potrzeby wrzucić do kieszeni i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Dziś przedstawimy Wam najpopularniejsze, a zrazem najbardziej funkcjonalne kamery w pendrive, które nie zawiodą Was w żadnej sytuacji.

Pendrive z kamerą VIP 1280

Jego największym atutem jest miniaturowy rozmiar. Jest to jeden z najmniejszych tego typu pendrive na świecie. Można go więc ukryć dosłownie wszędzie. A do tego, mimo, że jest mały, ma wielkie możliwości. Pozwala na nagrywanie obrazu z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości HD, przez ok. 70 minut. Czas ten można wydłużyć dzięki możliwości pracy urządzenia na stałym zasilaniu. W takiej sytuacji długość filmu ogranicza jedynie pojemność karty pamięci. Wpięty do gniazda USB w laptopie pozostawionym na biurku nie przyciąga wzroku osób trzecich.

Pendrive szpiegowski DT 05

To propozycja bardziej wymagających fanów gadżetów. Oferowany sprzęt nie tylko gwarantuje wysoką jakość nagrań (FullHD), ale ponadto został wyposażony w czujnik ruchu oraz diody podczerwieni, które umożliwiają rejestrację obrazu w nocy. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w akumulator, który umożliwia wykonanie ok. 90 minut nagrania. Istnieje również możliwość pracy na stałym zasilaniu (podłączenie do gniazda USB lub ładowarki), dzięki czemu ograniczeniem jest tylko pojemność karty pamięci. Oferowany sprzęt szpiegowski wyposażony jest także w funkcję dyktafonu, pozwalającego na rejestrację samego dźwięku a do tego posiada doskonale zamaskowany miniaturowy obiektyw o średnicy ok. 1,5 mm.

Pendrive z kamerą Full HD U3

Nasza ostatnia propozycja przypadnie do gustu tym z Was, którzy szukają urządzania wyjątkowo dyskretnego. Prezentowany model posiada bowiem najlepiej ukryty obiektyw kamery, dzięki czemu nawet po bliższych oględzinach ciężko domyśleć się, że jest to urządzanie szpiegowskie. Obiektyw został ukryty pod półprzezroczystą lustrzaną powierzchnią - „lustro weneckie”.  Do tego gadżet wyposażony jest w wysokiej jakości kamerę nagrywającą w rozdzielczości 1920x1080px. Pendrive może pracować samodzielnie, dzięki baterii pracującej do 80 minut lub na stałym zasilaniu, które umożliwia nieograniczone nagrywanie.

Wszystkie kamery w pendrive dostępne w Gospy.pl cechują się wysoką jakością wykonania i prostotą obsługi. Każdy z prezentowanych modeli posiada możliwość stałego zasilnia przez kabel USB. Tą samą drogą w prosty sposób przeniesiemy dane z urządzenia na komputer. Nasze produkty gwarantują 100% dyskrecji i sprawdzą się zarówno w domu, w pracy, jak i każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest niezauważalna rejestracja obrazu i dźwięku.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl