Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Kamera instalacyjna z Wi – Fi – którą wybrać?

Posted by      07/02/2018 09:16:35    Comments 0
Kamera instalacyjna z Wi – Fi – którą wybrać?

Wybór ukrytej kamery do samodzielnej instalacji to nie jest prosta sprawa. Na rynku znajdziemy różnorodne modele o zróżnicowanych funkcjach. Jedną z najbardziej pożądanych innowacji w tego typu urządzeniach szpiegowskich jest możliwość podglądu obrazu na żywo przez kamery Wi–Fi. Jednak tu też kamera kamerze nie równa. By było wam łatwiej podjąć decyzję co do ostatecznego zakupu, przedstawiamy najpopularniejsze warianty w różnych przedziałach cenowych.

Mini kamera Q2

To najbardziej ekonomiczna z naszych dzisiejszych propozycji. Dużą zaletą tego modelu jest miniaturowy obiektyw o wymiarach 5 x 5 mm zamocowany na elastycznej taśmie o długości 10 cm. Te niewielkie rozmiary sprawiają, że ukrytą kamerę zainstalujemy w dowolnym miejscu, łatwo kamuflując ją przed niepożądanym wzorkiem osób trzecich. Sprawdzi się zarówno w biurze, sklepie czy w domu. Można ją zainstalować w dziecięcym pokoju, jeśli chcemy mieć oko na małe dziecko śpiące w łóżeczku lub zależy nam, by skontrolować nowo zatrudniona nianię.

Dodatkowymi atutami sprzętu jest zmienna rozdzielczość nagrania wideo, co pozwala na transmisję obrazu nawet przy wolnym Internecie. Maksymalna jakość filmu wynosi 640 x 480 px. Do tego urządzenie posiada możliwość pracy pod stałym zasilaniem za pomocą kabla USB lub samodzielnie do 10 godzin na jednorazowo naładowanym akumulatorze. W oszczędzeniu baterii pomoże funkcja detekcji ruchu, dzięki której możemy ustawić, by kamera włączała się tylko wtedy, kiedy wykryje jakąś aktywność i przechodziła w stan czuwania w kilka minut po jej zakończeniu.

Dużym udogodnieniem jest możliwość podglądu na żywo nawet, gdy urządzenie nie ma dostępu do Internetu. Wystarczy połączyć się z kamerą za pomocą telefonu. W tym momencie sprzęt tworzy własną sieć Wi – Fi, co umożliwia obserwację w odległości do 30 metrów. Z kolei, kiedy w pomieszczeniu jest router Wi – Fi, wówczas mamy możliwość podglądu z każdego miejsca na ziemi. Wymaga to jedynie szybkiej instalacji aplikacji we własnym telefonie. Dzięki niej z poziomu telefonu możemy zarządzać wszystkimi funkcjami urządzenia.

Kamera NX 45

Kolejną propozycją jest kamera do ukrycia N 45. Posiada równie niewielki obiektyw o wymiarach 6 x 6 mm zainstalowany na 13 – centymetrowej taśmie. W zestawie znajduje się także akumulator umożliwiający do 5 godzin pracy bez przerwy na jednym zasilaniu. To, co odróżnia ów model od poprzedniczki to zdecydowanie lepsza jakość obrazu. Urządzenie pozwala osiągnąć rozdzielczość HD 720 P. Wersja NX 45 posiada również większy zasięg przy działaniu bez dostępu do Internetu. Możemy uzyskać pogląd obrazu w odległości nawet do 50 m. Ponadto z jej pomocą nagramy wideo z dźwiękiem, na co nie pozwalał tańszy model. Oczywiście kamera NX 45 również umożliwia podgląd obrazu na żywo z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że urządzenie będzie miało zapewniony dostęp do routera Wi – Fi, a my wyposażymy się w telefon z aplikacją lub komputer, gdzie zainstalujemy odpowiednie oprogramowanie dołączone do zestawu na płycie CD.

W tej kamerze również znajdziemy detektor ruchu, który włącza i wyłącza sprzęt, kiedy trzeba, a do tego przesyła informacje o aktywności na nasz telefon lub komputer. Ciekawym udogodnieniem jest także radiator, który zapobiega przegrzaniu baterii podczas wielogodzinnej pracy.

Ukryta kamera Wi – Fi IR 4K

 Ostatnią propozycją jest model IR 4K z diodami doświetlającymi IR. To znakomite rozwiązanie w warunkach słabego oświetlenia pomieszczenia. Zamieszczone w urządzeniu diody doświetlą obraz i sprawią, że stanie się lepiej widoczny. Ponadto wysoka jakość nagrań w wersji HD uczyni filmy wyraźniejszymi, a zarejestrowane obrazy nie będą budziły żadnych wątpliwości w kwestii nagranych treści.

To nowoczesne urządzenia szpiegowskie pozwala również na nagranie video z dźwiękiem, do tego zawiera akumulator umożliwiający do 5 godzin nieustannego działania. Z kolei kabel USB pozwala podłączyć sprzęt to zasilania ciągłego. Wówczas jego pracę ogranicza jedynie pojemność karty pamięci. Jednak i z tym możemy sobie poradzić, ustawiając funkcję pracy w pętli, co oznacza, że, gdy karta zostanie zapełniona, nowe nagrania zaczną rejestrować się na starych automatycznie.

Model IR 500 umożliwia podgląd obrazu na żywo w odległości do 50 metrów, a przy działającym Internecie z każdego miejsca na ziemi za pomocą telefonu, tabletu czy komputera. Z tego poziomu również możemy zarządzać wszelkimi funkcjami urządzenia.

To już wszystkie polecane przez nas modele ukrytych kamer WiFi do samodzielnej instalacji. Mamy nadzieję, że spośród nich znajdziecie idealną wersję na miarę sowich potrzeb i finansowych możliwości. Przypominamy również, że sklep Gospy umożliwia wypożyczenie gadżetów szpiegowskich, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują jednorazowo skorzystać z tego typu sprzętu. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś się odwiedzić więcej na temat przedstawionych wyżej modeli oraz innych urządzeń detektywistycznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Leave a Reply