Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Ukryta kamera przy sobie – guzik szpiegowski cz. 3

Posted by      04/26/2018 14:59:37    Comments 0
Ukryta kamera przy sobie – guzik szpiegowski cz. 3

Po kamerze w okularach czy długopisie, przyszła pora na guzik szpiegowski, który stanowi trzecią alternatywę dla urządzeń szpiegowskich do trzymania przy sobie. Jest to wysoce dyskretny i prosty w obsłudze sprzęt, dzięki czemu sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, ważnych rozmów prywatnych i każdej innej sytuacji. Poznacie dwa najbardziej popularne modele.

Guzik szpiegowski S – 01

Pierwszą propozycją jest guzik szpiegowski S – 01. To produkt, którego szczególną zaletą jest atrakcyjna cena, a do tego wysoka funkcjonalność i jakość wykonania. Urządzenie pozwala na nagrywanie obrazu z dźwiękiem w rozdzielczości 720 x 480 px. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowo – jonowemu sprzęt daje możliwość 70 minut nagrań bez przerwy.

Dodatkową zaletą jest solidna konstrukcja, miniaturowe rozmiary i dyskretny wygląd. Guzik bez problemu zamontujemy w koszuli. Wygląda zupełnie jak oryginalne zapięcie, dzięki czemu nie zwraca na siebie uwagi. Kamera w nim zawarta nie rzuca się w oczy, co daje nam poczucie pewności i bezpieczeństwa w trakcie spotkań.

Podobnie jak większość urządzeń szpiegowskich, także kamerę guzik ładujemy przy pomocy kabla USB. On także umożliwia podłączenie sprzętu do komputera i przeniesienia plików na dysk. Dodatkowym atutem urządzenia jest prosta, intuicyjna obsługa przy pomocy jednego przycisku oraz możliwość skorzystania z trybu nocnego, czyli nagrywania po zmierzchu.

Guzik szpiegowski NX – 750A z rejestratorem

To propozycja dla tych, którzy poszukują urządzenia z wyższej półki. Produkt został wyposażony w nowoczesny rejestrator o wielkości 3’’ umożliwiający podgląd „na żywo”. Z pomocą ekranu LCD możemy także szybko i bezpośrednio obejrzeć już nagrane filmy. Kamera guzik wyposażona została również w funkcję dyktafonu, możemy więc ją użyć do nagrania samego dźwięku, gdy obraz nie jest nam aż tak potrzebny. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zmiany rozdzielczości w celu oszczędności baterii i karty pamięci.

Guzik szpiegowski NX – 750A posiada również wytrzymały akumulator, który zapewnia urządzeniu aż 3 godziny ciągłej pracy. Ponadto w celu zaoszczędzenia baterii wyposażono go w tryb detekcji ruchu. Włącza się więc wraz z wykryciem ruchu i samodzielnie przechodzi w stan czuwania, minutę po zaprzestaniu poruszania.

W zestawie znajdziemy kabel USB, dzięki któremu szybko naładujemy kamerę, a także podłączymy go do komputera w celu zgrania plików. Produkt działa jak tradycyjny pendrive, do transferu danych nie potrzebuje więc żadnych sterowników czy oprogramowań. Ponadto posiada pilot, który umożliwia sterowanie urządzeniem na odległość oraz 1-metrowy kabel, za pomocą którego podłączymy sprzęt do rejestratora.

Kamera guzik to bardzo dyskretne rozwiązanie w każdej sytuacji. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie nie rzuca się w oczy, a wygląd guzika nie wzbudza podejrzeń nawet u najbardziej wyczulonych osób. Obok kamery w okularach czy długopisu szpiegowskiego jest to jeden z lepszych przykładów funkcjonalnej, ukrytej kamery mobilnej.

Leave a Reply